Obrázok používateľa CEZ OKNO
STOP HOAX SET: „Pilot zapomněl vypnout chemtrails“ a „Obří disk zachycený vesmírnou stanicí ISS“

Prison Planet: "Po Internetu se virálně šíří video s letadlem, jehož pilot zapomněl údajně vypnout chemtrails. Má už fantastických 223 tisíc shlédnutí, lidé si to přeposílají přes sociální média a jsou z toho úplně v šoku. Což je důkazem, že youtube slouží čím dál více k šíření poplašných zpráv, které mají odvrátit lidi od skutečných problémů. Přitom se jedná o běžný jev zvaný aerodynamické contrails."

To nám napsal i čtenář do komentářů:
Anonymní 30. dubna 2014 8:13
Vysvětlení pro "nekonspirátory" :-) (Konspirátoři prosím nečíst, pro Vás jsou to samozřejmě chemtrails!) Nazývá se to Aerodynamické contrails. Kondenzace vzniká v podtlaku nad povrchem křídla a ve vírech vycházejících např. z konců křídel nebo vnějších konců vysunutých klapek. Tento typ kondenzace se vyskytuje často při přistávání za vysoké místní vlhkosti (1), např. při mlze, ale i za letu ve vyšších hladinách při dostatečné vlhkosti vzduchu (2). (1) http://www.airliners.net/photo/Qantas/Boeing-737-476/0887624/L/&sid=1007... (2) http://www.airliners.net/photo/Cathay-Pacific-Airways/Boeing-777-267/221...)
A totéž se píše na wikipediii, viz http://en.wikipedia.org/wiki/Contrail
Zřejmě to tak v tomto případě je. Vysvětlující video je pro mne přesvědčivé, protože uvádí několik dalších příkladů, kdy k podobnému jevu při přistání dochází, a je vidět, že nejde o chemtrails.

Takže zde souhlasím, že se jedná o běžný jev způsobený přírodními zákony, jak ukazují příklady ve videu.
I když, proč by to nemohl být "přírodní jev" vymyšlený lidmi k vysvětlení oněch stop obsahujících chemikálie, bez nichž by se netvořily, nebo aspoň jen skutečně výjimečně? Něco podobného jako irizace (duhové jevy), které jsou dle vysvětlování meteorologů přirozené - ovšem k v současné době jsou tak časté možná právě proto, že se světlo odráží na částečkách sypaných z letadel...

Faktem je, že globalisté i meteorologové se nám snaží namluvit, že tímto jevem jsou způsobeny veškeré stopy letadel, které vidíme nad hlavou. Že to vše jsou aerodynamické contrails...
S tím však nemůžeme souhlasit. Některé možná ano, ale většina těchto stop je evidentně určena k vytváření umělé oblačnosti a jiných efektů nutných pro manipulace počasí...


VIDEO "Pilot zapomněl vypnout chemtrails" nájdete na tejto adrese

Zdroj: https://www.youtube.com/user/PrisonPlanetLive


Čtenář mi poslal odkaz na zajímavý článek se senzační fotografií obřího disku pořízenou údajně vesmírnou stanicí ISS.
Chvíli se mi to líbilo a lákalo ke zveřejnění, ale přece jen to uvádí velmi vágní zdroj a žádné reference, tak si trochu zagoogluji a zjišťuji, že se bohužel jedná o omyl (ne-li záměrnou desinformaci). Jak to tedy je?
Britský ufolog Stephen Hannard, který zveřejnil 29. 3. 2014 snímky formou videa, k němu píše:

"Tyto záběry z roku 2013 byly zveřejněny nedávno při prezentaci Brazilského planetária a ukazují jakýsi obrovský objekt ve tvaru disku stojící nad Zemí. Dle odhadu má tento disk v průměru 3-5 tisíc mil. Podíváte-li se do levé spodní části obrazu, můžete uvidět, jak přes tuto anomálii přechází oblačná formace, to znamená, že objekt není projekcí na Zemi. Nemám tušení, co je to za objekt, mohu pouze spekulovat. Mateřská loď mimozemšťanů? Ochranný štít Země? Něco jiného? Kontaktoval jsem Planetárium pro bližší vysvětlení, a jakmile dostanu odpověď, budu informovat."

Snímek převzalo několik záhadologických blogů a webu, většinou s rezervou a výzvou o zjištění skutečného zdroje, a jeden čtenář ho zjistil. Tedy: Hannard má pravdu, že se jedná o snímek z prezentace Brazilského planetária. Avšak nejde o snímek z ISS, nýbrž o ilustraci, která ukazuje projekční možnosti nově otevřeného moderního brazilského planetária Planetário de Brasília, které vlastní jeden z nejvýkonnějších 3D projektorů na světě promítajících na kopuli.
Viz článek z 11. 12. 2013, stačí použít překladač: http://www.correiobraziliense.com.br/app/noticia/cidades/2013/12/11/inte...

Takže, škoda, byla by to krásná senzace (:-)))


VIDEO "Obří disk zachycený vesmírnou stanicí ISS" nájdete na tejto adrese

Zdroj: https://www.youtube.com/user/StephenHannardADGUK


Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Seriál: STOP HOAX SET
http://www.cez-okno.net/serial-stop-hoax-set


Autori: 
Sekcie: 
apríl 30, 2014 22:33 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa SepiaX
  SepiaXmáj 01, 2014 16:45 popoludní

  Komentár: 

  "zagoogluji a zjišťuji, že se bohužel jedná o omyl" to nemůžete myslet vážně, takže když zjistíte že jsou to výmysly a spekulace tak je to "Bohužel" snad Bohudík že je to v pořádku!

 2. Obrázok používateľa jojo
  jojomáj 02, 2014 09:55 dopoludnia

  Komentár: 

  treba upresnit, ze contrails moze vzniknut iba za urcitych fyzikalnych podmienok, ktore urcuje vonkajsia teplota a tlak a taketo podmienky pri pristavani nikdy nemozu nastat - tak netreba tu klamat. Je to chemtrails ako vysity a jasny dokaz o tom ako je cele ludstvo praskovane uz desatrocia.

 3. Obrázok používateľa Josef Kozak
  Josef Kozakmáj 03, 2014 17:19 popoludní

  Komentár: 

  Kdo startoval při vysoké vlhkosti vzduchu, tak tento jev zná.
  Toto opravdu není chemitrails, navíc Cemitrails vypouštějí letadla, která nepřistávají na běžných letištích :)

 4. Obrázok používateľa Marek Palma
  Marek Palmamáj 07, 2014 16:16 popoludní

  Komentár: 

  přesně tak, chemtrails letadla maji vlastní letiště... párkrát jsem letěl dopravním letadlem a --> bydlím v leteckém koridoru <-- a častokrát vídám dopravní letadla --> Za kterýma jsem v životě neviděl ani čárku! možná nějakou mikro o který ani nevim :D

 

 

Top