Obrázok používateľa CEZ OKNO
Štúdia potvrdila súvislosť medzi očkovaním proti chrípke a spontánnymi potratmi

Keď som v roku 2009 začínala s týmto blogom (The Healthy Home Economist - pozn. prekl.), hystéria okolo prasacej chrípky začínala naberať na obrátkach. Mnoho z mojich vtedajších článkov sa dotýkalo prasacej chrípky a obzvlášť som varovala ľudí, aby sa nedali proti nej očkovať, pretože to bola zjavne mediálna bublina, úmyselne navrhnutá na to, aby vytrieskala miliardové zisky pre farmaceutický priemysel.


Lekárski odborníci súhlasili s Dr. Wolfgangom Wodargom, vedúcim odboru zdravotníctva pri Rade Európy a popredným epidemiológom, ktorý nazval prasaciu chrípku "falošnou pandémiou za účelom predaja vakcín" (http://www.thehealthyhomeeconomist.com/australias-top-medical-official-c...), ako aj "jedným z najväčších lekárskych škandálov storočia".

V jednom z mojich vtedajších článkov som písala o silnej súvislosti medzi očkovaním proti prasacej chrípke a spontánnymi potratmi i pôrodmi mŕtvych detí (http://www.thehealthyhomeeconomist.com/h1n1-vaccine-induced-abortion/). Internet bol vtedy plný rozruchu, ktorý vyvolali ženy, tvrdiace, že samovoľne potratili do niekoľkých hodín od očkovania. Tieto správy zaplavili diskusné fóra o tehotenstve a bábätkách po celom internete.

Teraz veda potvrdila to, čo tieto ženy vedeli z vlastného pozorovania: očkovanie proti prasacej chrípke u tehotných žien je nebezpečné pre plod a v mnohých prípadoch spôsobilo samovoľný potrat (i keď slovo samovoľný tu nie je celkom namieste, pretože vlastne nebol samovoľný, ale umelo (aj keď neúmyselne) vyvolaný očkovaním - pozn. prekl.).

Štúdia (http://het.sagepub.com/content/early/2012/09/12/0960327112455067.full), zverejnená 27.IX.2012 časopisom Journal of Human and Experimental Toxicology, preskúmala tri chrípkové sezóny počnúc 2008/2009, aby zistila, či pridanie očkovania proti prasacej chrípke v sezóne 2009/2010 skutočne spôsobilo nárast úmrtí nenarodených bábätiek. Výskumníci hľadali v databáze VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System = Systém na hlásenie nežiaducich účinkov očkovania v USA - pozn. prekl.) hlásenia o samovoľných potratoch a mŕtvo narodených deťoch po očkovaní tehotných žien proti chrípke. Zistili obrovský nárast počtu samovoľných potratov a mŕtvo narodených detí počas prasaco-chrípkovej pandémie 2009/2010.


Počas chrípkovej sezóny 2008/2009 neupravený výskyt samovoľných potratov a mŕtvo narodených detí bol 6,8 prípadu na milión tehotných žien, očkovaných proti sezónnej chrípke. Toto číslo raketovo vzrástlo na 77,8 prípadov na milión, keď bola pridaná vakcína proti prasacej chrípke k vakcíne proti sezónnej chrípke 2009/2010, čo predstavuje vyše 10-násobný nárast! Pamätajte tiež nato, že tisíce žien pravdepodobne nehlásili samovoľný potrat po očkovaní proti prasacej chrípke.

Databáza VAERS obsahuje len zlomok skutočného počtu nežiaducich účinkov očkovania, keďže mnohí lekári neposielajú informácie do tejto databázy, keď im pacient nahlási problém po očkovaní, prípadne ani pacient nenahlási takýto problém lekárovi. Výsledkom je, že v skutočnosti sú tieto čísla pravdepodobne oveľa vyššie, než sa píše v tejto štúdii.

Výskumníci naskutku dospeli k záveru, že pandemická vakcína proti prasacej chrípke spôsobila synergickú toxicitu (otravu) spoločne s vakcínou proti sezónnej chrípke:


"Preto synergická toxicita pre plod pravdepodobne nastala z dôvodu podania ako pandemickej, tak aj sezónnej vakcíny proti chrípke počas chrípkovej sezóny 2009/2010."

O čo ide?

Takže o čo ide, keď spätne skúmame minulosť a upriamujeme pozornosť na túto štúdiu, ktorá zdôrazňuje súvislosť medzi očkovaním proti prasacej chrípke a samovoľnými potratmi i mŕtvo narodenými deťmi?

Ide o to, že je bláznovstvom čakať od "vedy", že potvrdí, čo ľudia už zistili sami vlastným pozorovaním. Takéto očividné dôkazy sú veľmi hodnotné v našom jedovatom svete a ak je rozruch okolo niečoho ako napr. že očkovanie proti prasacej chrípke spôsobuje samovoľné potraty, bolo by múdre brať na to ohľad!

Ak chcete žiť zdravý žívot, mali by ste začať cvičiť svoju pozorovaciu schopnosť a starý dobrý sedliacky rozum. Prípadové dôkazy sú zásadné v našom modernom chemickom svete a čakanie na "vedu" je vskutku nebezpečným postojom!

Sarah Pope

Pôvodný článok "Study Confirms Anecdotal Link Between Flu Vax and Miscarriage" z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo

Zdroj: http://www.slobodavockovani.sk/Sarah Pope

Mám vyše 40 rokov, som vydatá a mám tri deti. Mám titul bakalár v oblasti ekonómie (BA) z Furmanovej univerzity a MGA (Master of Government Administration) z Pennsylvánskej univerzity.
Po dokončení vysokej školy som pracovala vyše 10 rokov na poli informačných technológií pre návrh finančných systémov najprv pre medzinárodnú spoločnosť Accenture a potom ako pomocná podpredsedníčka brokerskej firmy Raymond James Financial.
V roku 1997 som opustila mojú prekvitajúcu a rýchlu kariéru, aby som sa stala matkou. Áno, MATKOU - to je ten najdôležitejší titul, ktorého som držiteľom.
Aby som bola tou NAJLEPŠOU matkou, ako dokážem byť (nikto nie je dokonalý), zahĺbila som sa do všetkých stránok výživy, aby som porodila a vychovala zdravé deti bez porúch učenia, alergií či iných problémov, ktoré sú také časté u dnešnej mládeže.
Vo výsledku som sa od roku 2002 stala učiteľkou výživy a vedúcou oddelenia Nadácie Westona A. Pricea (http://www.westonaprice.org/about-the-foundation/board-of-directors), neziskovej organizácie, ktorej účelom je oboznamovať širokú verejnosť s pravdou o výžive. V lete 2011 som sa stala členkou predstavenstva tejto nadácie.
Porozumenie základným princípom výživy, ktoré sú pestované tradičnými spoločenstvami, ktoré obstáli v skúške času, je dnes neskutočne dôležité, keďže naše moderné životy sú plné poloprávd o zdraví. So všetkým poznaním, čo som nahromadila ohľadne zdravia detí som sa vo svojom okolí stala známou ako "odborníčka na zdravie". To dokonale zapadá, keďže som z lekárskej rodiny: môj otec i môj brat sú lekári. Blogom The Healthy Home Economist (http://www.thehealthyhomeeconomist.com/) som sa ujala svojej laickej úlohy čoby odborníčky na zdravie v medzinárodnom meradle!

Zo stránky The Healthy Home Economist / Sarah (http://www.thehealthyhomeeconomist.com/sarah/) preložil Ing. Marián Fillo


Súvisiace:

Očkovanie
http://www.cez-okno.net/clanok/absolutni-dukaz-o-chemtrails


Autori: 
Sekcie: 
október 04, 2012 19:14 popoludní

 

 

Top