Obrázok používateľa CEZ OKNO
Sun Cruisers opět v akci! 1

Pozn. red. Objektmi pri Slnku sa zaoberá viacero článkov, čo sa udialo v roku 2001? | "Vidíme dvě tělesa obrovských rozměrů, která se úžasnou rychlostí přiblížují k hvězdě. Letí ve formaci po paralelních drahách."

Přátelé ze světa píší, že nebývale zesílila "polární záře", aurora, která se ze severu rozšířila prakticky nad celou Kanadu a místy už překrývá skoro celou oblohu.

25. 11. 2000 - stalo se cosi neobvyklého...

26. 11. NASA oznamuje, že se předpokládaná viditelnost aurory přesune nad Francii.

Počátek prosince: Zdánlivě konec "poplachu", Slunce se uklidnilo, NASA téměř současně hlásí "překvapivě rychlé uzavření ozónové díry nad Antarktidou".

Vypadá to, jakoby se naše životadárná hvězda načisto zbláznila. Vypadla ze vzorce 150 let udržovaného cyklu a bouří.
Z časově cenzurovaných údajů SOHO, zveřejňovaných NASA na Space Weather.com, vyplývá, že od 6., 7. a 8. 11. jsme bombardováni nezvykle silnými dávkami rentgenového záření, o mracích protonů "slunečního větru" nemluvě. Stane se sluneční činnost brzy neměřitelnou v dosavadních měřítcích?

Mezi 24 a 26. 11. došlo k devíti tzv. Super Flare - vzplanutím, která vymršťují do prostoru miliony tun vysoce ionizované masy sluneční korony. Statisticky viděno docházelo k těmto projevům zhruba jednou za jedenáctiletý cyklus. Jenže stupnice grafů takřka přetekly 26. 11. - kdy (bis dato) poslední výbuch měl intenzitu X-4.
Byli jsme svědky "porodních bolestí"? Kam zmizelo těleso, vyvržené ze Slunce?

Jsou věci, které NASA od jisté doby tají.
Začalo to vlastně průletem komety Hale-Bopp. Už 2. června 1998 se objevila zpráva, že dvě malé komety zasáhly Slunce. Také nic divného, podivné ale je, že tento případ zdaleka není ojedinělý. Na snímcích SOHO se stále častěji objevovaly podivné objekty, které NASA označila za "tančící komety" - ať už se tím myslí, co chce. Tyto "komety" se chovají přinejmenším podivně - nalétají poměrně blízko k Slunci a zase se od něj umí vzdálit (!), některé z nich dokonce na Slunce doslova střílejí... Jiné se jako kamikadze vrhají přímo do fotosféry. Následuje obrovský výbuch...

Na živém obrázku (Obr. 1) je zřetelně zdokumentován případ z 2.6.1998 (SOHO). Vidíme dvě tělesa obrovských rozměrů, která se úžasnou rychlostí přiblížují k hvězdě. Letí ve formaci po paralelních drahách. Cílem je patrně kořen ohnivého jazyka protuberance šlehající ze Slunce jako plamen plynového hořáku. Následuje obrovský výbuch - a plamen zhasne...

Obr. 1 - 2. 6.2000

Přítomnost těchto podivných těles (demonstrovaný případ není ojedinělý), pro něž se mezitím vžil pojem "Sun Cruisers", a podivné chování "tančících komet" nakonec vedlo k tomu, že NASA (údajně z technických důvodů) zrušila přímý přenos ze satelitu SOHO/LASCO. Ještě i dnes dostáváme "on line" záběry od Slunce se značným zpožděním. Čas mezi zveřejněním je s největší pravděpodobností vymezen cenzuře, propouštějící jen záběry, které jsou "clean". Pozorný pozorovatel si však i zde povšimne poletujících těles prapodivných tvarů, nebo podivných "poruch", které se projevují jako poskakující obdélníky či čtverce... Co tam nemá být, tam prostě není.

Obr. 2

Jeden ze zahraničních korespondentů zaslal snímek (Obr. 2), na němž je "ve 14 hodin" zřetelně viditelný nevysvětlitelný objekt, který intuitivně přirovnal k okřídleným diskům, známým z egyptských reliéfů (Obr. 3). Zaujalo mne to, protože emblém okřídleného kruhu už tradičně zdobí vnitřní stranu obálek mých knih.

Obr. 3

Věnovali jsme něco času analýze obrázků z června 1998, a zažili obrovské překvapení. Těleso "bližší kameře" vykazuje několik znaků, opravňujících k domněnce, že je umělého původu a má vlastní pohon! Termoanalýza (porovnáním barevného spektra) ukazuje, že paprsek za jeho zádí má stejnou nebo jen o málo nižší teplotu než je referenční teplota protuberance v pozadí.
Tímto kometa zřejmě odpadá...

Obr. 4 a, b - 2. 6. 2000

Druhé těleso vlétající do obrázku má velmi zvláštní tvar, který při pohledu zezadu připomíná jakousi podélnou krabici se třemi otvory, z nichž vychází jeho "ohon", jak ostatně zřetelně dokumentuje barevné spektrum na obrázku vpravo... (Obr. 5 a, b)
Takto kometa nevypadá.

Obr. 5 - 2. 6. 2000

Vypadá to možná jako silně "přitažené za vlasy", ale zdá se, jakoby se kdosi snažil rozbouřenou hvězdu "přeladit" a patrně ví, jak na to!
Nedělejme si iluze: pokud tak někdo činí, dělá to zřejmě kvůli sobě a ne kvůli nám. Existuje ovšem i názor, který naopak tvrdí, že cílem tohoto snažení jsme právě my - cizí inteligence, v roli našich rodičů a pěstounů, se snaží zvýšit vibrace tohoto systému a umožnit nám další vývojový skok! Je to očekávané Znamení?
Tak či tak, věc je vážná a měli bychom neznámým sousedům, ať už v roli kosmických hasičů, nebo ladičů, držet všechny palce...

Obr. 6 - Jiná "kometa" manévrující v blízkosti slunce (záběry kamerou v UV spektru)

Obr. 7 - 20. 4. 2000

Obr. 8 - objekt z května 2000

Obr. 9 - dto - invertováno

Obr. 10 - zvětšený levý horní roh Obr. 2

Obr. 11 - zvětšenina objektu označeného na Obr 10 šipkou - srov. profil "komety" na Obr. 5!

Podivné, že? Všechny objekty prohlašované NASA za "tančící komety" mají shodný tvar a byly pozorovány už dávno předtím, než 2. června 2000 dva z nich vlétly do Slunce...

Obr. 11 - "tančící kometa" těsně před vnořením do fotosféry

-pokračování-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.gewo.info/


Súvisiace:

Vedci z výskumného centra SETI objavili tri obrovské mimozemské lode!
http://www.cez-okno.net/clanok/danicina-rubrika/vedci-z-vyskumneho-centr...

U Slunce je už dva dny pěkný frmol!
http://www.cez-okno.net/clanok/anomalie/u-slunce-je-uz-dva-dny-pekny-frmol

Seriál: POZORUJME ZNAMENIA NA OBLOHE!
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-pozorujte-znamenia-na-oblohe


Autori: 
Sekcie: 
Štítky: 
apríl 22, 2013 06:59 dopoludnia

 

 

Top