Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vykonštruovaný mimozemský útok (reptiliánska hierarchia)

Steward Swerdlow je výnimočný človek, ktorý bol po celú dobu existencie projektu Montauk jeho súčasťou. Projekt vo svojej agende zahŕňal paranormálne zneužívanie ľudských schopností, cestovanie časom, medzidimenzionálnu komunikáciu, hyperpriestorové poznávanie archetypov a mnoho ďalších oblastí. Steward nebol súčasťou masovej manipulácie a kontrole mysli, akej je vystavená celá dnešná populácia...

Na druhej strane však bol súčasťou drastických experimentov, ktoré mu po zrušení projektu dali neobyčajné schopnosti pozorovania energetických polí, z ktorých sa skladá celý svet. S rastúcim celosvetovým záujmom sú jeho názory, informácie a skúsenosti čoraz viac rešpektované.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/novadomenavedomia


Súvisiace:

Ako to urobiť tak, aby sme to sami chceli...
http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie-nwo/ako-to-urobit-tak-aby-sme...

Project Blue Beam
http://www.cez-okno.net/rubrika/project-blue-beam

Stewart A. Swerdlow
http://www.cez-okno.net/rubrika/stewart-a-swerdlow


Když se tak rozhlížím…

"Nyní, když je jim podařilo ovládnout NASA, přicházejí s novým propagandistickým projektem Blue Beam (Modrý paprsek). Oč v podstatě jde? Cílem tohoto projektu z dílny NASA, je ovládnutí vědomí a vůle lidí, jednak cestou manipulace pomocí vyspělé technologie animovaných holografických přenosů, jednak komputerizací pomocí elektronických čipů, vsazovaných do blízkosti mozkových center, kde je vytvářeno rozhraní mezi různými druhy signálů (zvukové či elektromagnetické vlny atd.) a mozkovými centry. K tomuto účelu slouží tajně obnovený projekt Montauk."

http://www.cez-okno.net/clanok/ivo-wiesner/kdyz-se-tak-rozhlizim-6

Chystaná kampaň o "hrozbe z kozmu" bude lživá

"Keď som v rokoch 1974 - 1977 pracovala pre spoločnosť Fairchild Industries ako manažerka, začiatkom roku 1974 som sa stretla s Dr. Wernherom Von Braunom, ktorý vtedy už zomieral na rakovinu, ale povedal mi, že ešte pár rokov si požije, aby mi mohol povedať o hre, akú rozohrávajú - hru, dizajnovanú na ospravedlnenie vývoja zbraní v kozmickom priestore, aby bolo možné z neho kontrolovať Zem."

http://www.cez-okno.net/clanok/chystana-kampan-o-hrozbe-z-kozmu-bude-lziva

Tvorcovia trvalejších emócií

"Spielbergov precízny prístup robí z každého snímku pod jeho značkou zážitok. Jeho povestný „rodinný duch filmov“, teda že film môže spolu pozerať celá rodina, je možno práve tým tromfom, ktorým nás vždy znova a znova „dostane“. Prosto nijaké banálne či oplzlé seriálové klišé, ani pyrotechnika porovnateľná s čínskym novým rokom. Nič viac než FILM... Alebo predsa?"

http://www.cez-okno.net/clanok/deziluz/tvorcovia-trvalejsich-emocii

Planetárni terapeuti

"V osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch boli veľmi populárne rôzne „vesmírne piesne“. Údajní kontaktéri inšpirovaní mimozemskými sférami nás zasypávali vskutku náročnou hudbou. Veľmi ťažko robiť arbitra, ktoré z tých melódií mali s mimozemskými úrovňami naozaj niečo spoločné – podobali sa totiž ako vajce vajcu, čo podľa mňa vôbec nesvedčí v prospech ich hromadnej autenticity. Zväčša urputne kakofonické kompozície prekladané nádejnými pasážami, asi ako keď priemerne nadané dieťa sadne tretí krát za klavír – tiež sa to dá občas počúvať a znie to zaručene „mimozemsky“:)"

http://www.cez-okno.net/clanok/deziluz/planetarni-terapeuti

OSN jmenovalo Mazlan Othman jako zástupkyni pro záležitosti UFO

"Mazlan Othmanová bude mít projev příští týden na konferenci Royal Society a Backinghamshire. Věří že: „První kontakt s mimozemšťany je nyní mnohem pravděpodobnější, než kdy předtím.“ Je do toho zapojeno aktivně mnoho vědeckých programů pohybujících se od orbitálních vesmírných teleskopů, jako je Keplerův satelit NASA, který našel stovky nových planet, až po různé projekty SETI, které používají radioteleskopy k poslouchání kosmických zpráv. Ovšem jak je vidět ve videu níže, mimozemšťané zřejmě Zemi již navštívili..."

http://www.exopolitika.cz/news/osn-jmenovalo-mazlan-othman-jako-zastupky...

Mezivládní panel OSN pro boj s mimozemšťany?

"Už několikrát jsem naznačoval, že politika OSN není založena na vědě, ale na sci-fi filmech Rolanda Emmericha. A je tu další důkaz."

http://kremlik.blog.idnes.cz/c/157371/Mezivladni-panel-OSN-pro-boj-s-mim...

Star Trek versus Solar Warden – skutečná vesmírná flotila

"Co je nejdůležitější, flotila antigravitačních vesmírných plavidel byla údajně vytvořena pod vojenským kódovým označením „Solar Warden“. Část dvě, této investigativní sady článků, diskutuje o různých zdrojích odhalujících existenci Solar Warden a jejího nejpravděpodobnějšího umístění v americkém strategickém velitelství."

http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/star-trek-versus-solar-warden...


jún 04, 2012 20:09 popoludní

 

 

Top