Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajemství podzemních vojenských základen

Zde se soustředím na ucelenou představu toho kam směřují peníze získané z globálního drogového obchodu. Chci to učinit z mnoha důvodů. Pravda musí vyjít najevo to je jedna věc, a za druhé potřebuji ochránit svou rodinu a sebe sama. Pakliže by někdo z mých blízkých včetně mne samotného prostě zmizel, jsem přesvědčen, že by to celé věci jen přidalo na důvěryhodnosti. Existují náznaky, že s mým posledním článkem se jaksi zvětšil státní dohled nad mou osobou. Byl jsem mnohokrát fotografován, bylo mi vyhrožováno a podivné věci se děly v souvilosti s mým telefonem, ale i e-mailovou adresou. Jsem přesvědčen o tom, že je to z toho důvodu, že jsem se rozhodl zveřejnit jisté vemi citlivé informace z projektů, které jsou klasifikovány jako přísně tajné. Jmenuji se James Cosbolt a v minulosti jsem pracoval v prostředí anglické tajné služby “MI-6” v rámci drogových operací do kterých byla zapletena i IRA v letech 1995 – 1999. Můj otec Peter Casbolt pracoval také v “MI-6” a soustřeďoval se na spolupráci CIA s italskou mafií v Římě. Roční hodnota čistého zisku z těchto globálních černých praktik se pohybuje kolem 500 miliard anglických liber, což je podstatně větší zisk než kterého dosahuje celosvětový obchod s ropnými produkty. Do tohoto obchodu jsou zapleteni mnohé zpravodajské agentury světa. Specifická součinnost je pak evidentní mezi CIA a MI-6. Tyto operace mimo jiné financují i krytí existence cizí kosmické inteligence v podmínkách naší planety a jejich aktivit v prostředí mnoha podzemních vojenských komplexů. Z tohoto, ale i jiných důvodu velmi pozorně naslouchejte skutečnostem uvedeným v této mé reportáži.



Po celém světě existuje poměrně velké množství těchto přísně tajných rozsáhlých vojenských komplexů. Jejich seznam by byl skutečně velmi obsáhlý. Proto se ve svém výčtu soustředím pouze na ty nejvýznamější:

1) Základna Dulce v Novém Mexiku, 2) Základna Beacons ve Walesu, 3) Základna Los Alamos v Mexiku, 5) Základna Pine Gap v Austrálii, 6) Základna Snowy Mountains v Austrálii, 7) Základna West Kindu v Africe, 8) Základna Nyala Range v Africe, 9) Základna Mount Blanck ve Švýcarsku, 10) Základna Narvik ve Skandinávii, 11) Základna Gottland na jednom ze švédských ostrovů a mnoho dalších míst. Tato místa podléhají režimu přísně tajných projektů do kterých je zapojena i OSN.

Po celém světě se nachází nejméně 1.400 takovýchto větších či menších objektů z toho 131 v podmínkách USA. V současné době se ve Spojených Státech staví ročně v průměru minimálně dvě základny. Průměrná hloubka těchto objektů je asi 4 a čtvrt míle, některé jsou hlubší a některé zase mělčí. Výstavba každé takové základny se pohybuje v částkách mezi 17 – 26 miliardami dolarů, a to jsou finanční prostředky, které tečou z mezinárodního černého obchodu s drogami pod režií “MI-6/CIA”.

V každé podzemní základně tohoto typu je zaměstnáno zhruba 1.800 až 10.000 pracovních sil. Na výstavbě těcho objektů se využívá speciální vrtací technika na nukleární a nebo plazmový pohon. Takové zařízení se probijí skalnatým podložím poměrně velkou rychlostí přičemž roztavená hornina v podobě lávy obtéká vrtnou soupravu a pomocí speciálních technologií chladne přičemž se vytváří na povrchů tunelů vyjimečně hladká jakoby sklovitá glazura.

Před nedávnem jsem k tomuto tématu získal informace od bývalého člena “NSA” přes další třetí osobu. Vzhledem k tomu, že potřebuji chránit identitu tohoto člověka budu jej nazývat subjekt “G”. Takže tedy od konce osmdesátých let 20 stol. až do roku 1992 pracoval subjekt “G” pro NSA. Byl na pozici špičkového elektrotechnika s dislokací v podzemní vojenské základně Los Alamos v Novém Mexiku. Také jistou dobu pracoval v prostředí podzemní základny Alamo Gordo v Novém Mexiku a podzemní základny na Hawaji. Naznačil, že speciálně základna v Los Alamos se nachází zhruba dvě míle pod zemským povrchem a má rozlohu malého města.

Subjekt “G” sdělil, že všichni pracovníci pracovali ve velmi tvrdých podmínkách pod dohledem NSA. Potvrdil také přítomnost cizí inteligence plazího charakteru. Americká federální vláda a “USAF” včetně “DOE” provozují také základnu na Hawaii. Tento obejkt se prý nachází také zhruba dvě míle pod povrchem a táhne se částečně až pod dno přípobřežní části Pacifiku.

Subjekt “G” naznačil na této základně také přítomnost cizí inteligence. Mělo jít o několik jedinců tzv. “nordického” charakteru s vysokou postavou a částečně plazími rysy. Snad to byli nějací kříženci. Informátor prý byl velmi psychicky rozrušen když hovořil o těchto věcech. Je zajímavé, že před nedávnou dobou došlo k sérii mnoha zemětřesení v západní části Spojených Států jejichž epicentra se nacházela v místech lokalizace mnoha vojenských základen. V několika případech prý muselo dojít i k evakuaci a uzavření objektů. Během několika týdnů proběhlo až 400 zemětřesných jevů.

(Vzhledem k tomu, že víme co dokáže nová technologie klimatických zbraní mám osobně za to, že by ve výše uvedených případech mohlo dojít přímo k útoku na tyto základny ze strany nějaké jiné světové mocnosti. Pozn. J.CH.).

Výkonným nařízením je NSA prakticky vyňata z právní zodpovědnosti. To v podstatě znamená, že tato organizace není odpovědná prakticky nikomu. Na tomto místě je třeba poznamenat, že v současné době v globálním prostředí zpravodajských služeb zuří válka a to s ohledem na program specifických aktivit cizí inteligence v našem prostředí. Abych byl zcela přesný tato válka probíhá mezi dvěmi znepřátelenými frakcemi. Jejich vzájemná filozofie je totiž velmi rozdílná. Můžeme je v jednoduchém slovníku označit za pozitivní a negativní společenství.

Hlavním zástupcem onoho negativního uskupení je frakce soustředěná kolem zpravodajských služeb “MI-6” a “CIA”, která se nazývá “Aquarius”. Tato skupina směrem ke globální společnosti nestydatě lže a mlží, bohužel se nezastaví ani před těmi nejkrutějšími praktikami. Proti ní stojí, dalo by se říci, pozitivní frakce, která je soustředná kolem americké námořní zpravodajské služby. Toto uskupení, které se jmenuje “Comm 12”, se naopak snaží propouštět směrem k veřejnosti co nejčistší informace týkající se aktivit “cizinců” na naší planetě.

Když 11. září 2001 narazilo jedno z letadel do Pentagonu, bylo to přesně do té části budovy kde sídlí námořní zpravodajská služba. Celé divadlo kolem tohoto tématu je bohužel jen jednou z mnoha smutných kapitol zuřící války mezi těmito frakcemi o kterých se veřejnost jen stěží dozví v čistém a pravdivém rozměru.

Společenství Aquarius získává poměrně kvalitní pomoc z Hollywoodu a dalších tradičních médií, které v mnoha oblastech manipulují s veřejným míněním a záměrně zkreslují v souvislosti s výše uvedenými nastíněnými tématy pravý stav věci. Příkladem může být sir Martin Wakefield Jacomb, který v roce 1986 byl ředitelem novin “Telegraph”, zároveň však byl ve spojení s “MI-6” a praním špinavých peněz z drogových obchodů na území Anglie. Jacomb byl také v letech 1987 – 1995 ředitelem anglické národní banky. A nebo jiný případ. Bývalý šéf CIA William Casey byl zárověň vedoucím rady pro mediální síť “ABC”. Mnoho velmi zasvěcených informací naznačuje, že síť “ABC” byla zároveň propojená se sítí CIA.

Cizí plazí inteligence pracuje společně s armádní experty na vybraných podzemních základnách, které jsou vedené pod zkratkou “MIEC” (Military Industrial Extra-terrestrial Complex). Jde skutečně o velmi zlovolné společenstvo jak se dozvíte v následujících informacích

- pokračování -

© 2008 James Cosbolt

© 2008 Translation: Alhambra

Zdroj: Matrix-2001.cz


júl 14, 2008 23:34 popoludní

 

 

Top