UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajná príčina rakoviny II.

Niektorí ľudia veria, že srdcové pole je ako nosič vĺn informácií, ktoré poskytujú globálny synchronizačný signál pre celé telo. Ako pulzujúce vlny energie vyžarujúce z nášho srdca pôsobia navzájom s ďalšími našimi orgánmi a bunkami v ich vnútri. Elektromagnetické pole srdca je asi 60-krát väčšie v amplitúde, ako to, ktoré nachádzame okolo mozgu.

Naše vlastné srdcia osvetľujú naše mozgy i život našich buniek


Predpokladá sa, že magnetická zložka je niekoľko tisíc krát silnejšia ako magnetické pole mozgu a pomocou citlivých prístrojov je možné ho zistiť niekoľko stôp od tela.

Srdce produkuje každou kontrakciou významné elektromagnetické pole kvôli koordinovanej depolarizácii myocytov produkujúcich tok prúdu. Nie ako elektrokardiogram, magnetické pole nie je obmedzené na vodivosť objemu a rozširuje sa mimo tela.
 
Terapeutický potenciál pre interakciu tohto kardioelektromagnetického poľa v tele aj mimo tela je z veľkej miery nepreskúmaný.

Koherentné svetelné polia alebo koherentný tlkot nášho vlastného srdca môže vysielať energiu, ktorá priamo ovplyvňuje našu imunitnú silu, ako tiež neurologickú funkciu. Keď nedokážeme nájsť našu vlastnú vnútornú koherenciu, kvôli chorobe a porušeniu emocionálnej rovnováhy, môžeme sa spoliehať na medicínske technológie pre podporu buniek a ich funkcie.

Obr.: (A) koherentná
(B) variabilita a kontrakcia srdcového tepu poskytuje rovnomerný funkčný referenčný signál pre interpretáciu informácií o magnitúde a frekvencii iných nekardiologických bioinformačných signáloch
(B) Tie isté nekardiologické bioinformačné signály strácajú definíciu bez stability základného vzorca energie srdca

Zdieľanie "vzdialenej infračervenej lásky"

Pred mnohými rokmi kolovala internetom táto krásna fotografia. Dve malé bábätká boli dvojičky, narodené pár minút po sebe. Jedno prosperovalo, to druhé umieralo. Lekári skúsili vykonať všetko, čo vedeli, a predsa sa tomu druhému dieťaťu nedarilo. Po vyčerpaní všetkých záležitostí vedeckej medicíny položili neduživú dvojičku k svojmu súrodencovi a to dieťa sa takmer okamžite úplne uzdravilo.
 

Sila lásky a intimity je výnimočne dôležitá a vysvetľuje sa ako jeden z najzákladnejších zo všetkých atribútov srdca.

 
Srdce jednoducho chce len lásku a byť milované a dotyk je jednou z našich najväčších biologických potrieb. Je jasné, že dvojča dostalo hrejivé uspokojenie vo fyzickom svete dotyku a tepla, čo znamená vzdialené infračervené žiarenie, ktoré vydávajú všetky naše telá.

Dr. Norman Shealy a Dr. Caroline Myss jasne veria, že láska a byť milovaný sú kľúčovými faktormi pri zlepšení imunitného systému, čo pridáva k očakávanej dĺžke života a vytvára celkové šťastie.
 
Čo má do činenia láska so životom bez stresu?
„Všetko!” hovorí Dr. Brenda Schaeffer.
 

Nepodmienená láska je najsilnejším stimulantom nášho imunitného systému.
Dr. Bernie Siegel

- pokračovanie -


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Mark Sircus

6. jún 2013

http://www.bibliotecapleyades.net/salud/salud_defeatcancer155.htm

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Rakovina
http://www.cez-okno.net/rakovina


Autori: 
Sekcie: 
február 21, 2014 20:07 popoludní

 

 

Top