Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajné mimozemské projekty (+VIDEO)

Podle informací Rusko ví o mimozemských civilizacích po několik desetiletí, takže pro mnohé není překvapením, že takové zvěsti zde kolují po mnoho let. První ruský kontakt s šedými mimozemšťany se údajně odehrál v roce 1942. Tenkrát byly plánovány série diplomatických návštěv, aby se prodiskutovaly záležitosti oboustranného zájmu - podle údajných ruských dokumentů a dohody, která byla vytvořena.


Podle dokumentu 072/E se na schůzce z roku 1961 odehrál incident, který se týkal 3 subjektů kvůli porušení dohody důstojníky armádní základny, když zjistili, že jejich příjezd byl filmován skrytým zařízením bez jejich souhlasu. Na základě smlouvy 23/04 byly schůzky důvěrné a filmování nebo pořizování fotografií nebylo dovoleno.

V roce 1969 ve státě Sverdlovsk bylo hlášeno, že se zřítilo UFO. Uvádí se, že havarovalo UFO a to bylo ruskou armádou získáno. Videofilm ukazuje vyprošťování i záběry z blízka samotného UFO. V lodi byl nalezen jeden mrtvý mimozemšťan. Ostatky mimozemšťana a trosky UFO byly odvezeny na jisté bezpečné místo v Rusku, kde byl talíř analyzován a na mimozemšťanovi provedena pitva. Na fotografiích se objevil malý mimozemšťan. Domnělá událost byla vysílána na TNT special: “The Secret UFO Files of the KGB”. Pořad uváděl bývalý herec ztvárňující Jamese Bonda, Roger Moore. Na podporu události bylo ukázáno přesvědčivé video a fotografické důkazy.

Podle Pravdy KGB mělo údajně zvláštní jednotku určenou pro shromažďování a monitorování všech druhů informací týkající se záhadných a nevysvětlitelných jevů, která podávala zprávy uvnitř a zevnitř Sovětského svazu.

Podle Pravdy také byla v pořadu TNT ukázána fotokopie jistého rozkazu sovětského ministra obrany, která vypadala autenticky. Ve shodě s rozkazem se generál A. G. Ponomarenko, náčelník vojenského velení uralské oblasti, měl postarat o to, aby se agenti KGB zapojili do práce vztahující se na UFO ve všech stadiích. Hlášení agentů bylo ihned podstoupeno plukovníkovi A. I. Grigorievovi, náčelníkovi KGB, vědecké sekci. Podle Billy J. Bootha z www.About.com existují nepodložené zprávy, že se zřítilo UFO nebo bylo sestřeleno blízko města Prohlandnyi v Rusku, a to 10. srpna 1989. Sovětský vojenský radar sledoval neidentifikovaný létající objekt a Rusko se pokusilo neúspěšně navázat s plavidlem kontakt. UFO bylo vyhodnoceno jako “nepřátelské”. Byla zalarmována sovětská obrana a aby UFO našli a identifikovali, byly vyslány MIG-25tky. Na vnějšku lodi byly patrné škody. Obnovovací tým, mající na sobě ochranné obleky, dorazil k místu. Bylo naměřeno menší množství radiace a někteří členové týmu byli ozářeni. Na scénu přiletěla helikoptéra a UFO bylo dopraveno na leteckou základnu Mozdok (severní Osetie-Alanie). Rusové vstoupili do UFO a objevili dvě mrtvá těla mimozemšťanů, jedno ještě živé. Tým lékařů a dalších zaměstnanců se snažil za každou cenu udržet mimozemšťana naživu, ale neuspěli.

Všechny tři bytosti byly asi 90 – 120 cm vysoké, s šedým těsným oblekem. Pod ním měly pokožku modrozelené barvy s reptiliánskou strukturou. Neměly vlasy, velké černé oči byly překryty ochranným víčkem a prsty podobné plovacím blánám byly zakončeny dlouhými, útlými pažemi. Mimozemská těla byla uchována ve skleněných kontejnerech a UFO bylo převezeno na kosmodrom Kapustin Jar (Volgograd). Tyto informace byly poprvé oznámeny třemi ruskými vyšetřovateli – vyli to: Anton Anfalov, Lenura Azizova a Alexander Mosolov, kteří však neměli na podporu těchto tvrzení žádné dokumenty.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.youtube.com/user/GizE3H

Voice of Russia, www.beforeitsnews.com

http://voiceofrussia.com/2013_12_06/Secret-KGB-alien-civilizations-proje...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz


Súvisiace:

Mimozemšťania (ETB)
http://www.cez-okno.net/rubrika/mimozemstania-etb


Autori: 
január 23, 2014 15:38 popoludní

 

 

Top