Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajné spisy UFO italského letectva předmětem nové knihy

Dva italští novináři důkladně prohledali nově odtajněné spisy italského letectva, aby zjistili, zda naleznou nějaké pikantní spisy UFO pro svou novou knihu UFO I Dossier italiani. Italští novináři Lao Petrilli a Vincenzo Sinapi říkají, že prohledali tisíce dokumentů, aby našli po celé Itálii zprávy o UFO. Říkají, že hlášení pocházejí od různých typů lidí, včetně pilotů, vojenských pilotů, policie, armády a dokonce i od knězů.


Spisy byly původě označeny jako „Tajné“ nebo „Důvěrné“ a byly uchovány s ohledem na leteckou bezpečnost. Říkají, že mnoho z těchto spisů nebylo původně publikováno. Záznamy začínají v 70. letech, ačkoli podle italských novin ll Matino začalo italské letectvo vyšetřovat UFO v 50. letech. Další italské noviny Gazzeta Di Parma praví, že kniha zahrnuje 56 zpráv o UFO za poslední 4 roky “s výrazným vzestupem v roce 2010 (22 případů) a poklesem v roce 2011 (17) a 2012 (10).”

Il Mattino shrnují některá pozorování z oblasti Campania, jižní Itálie, jehož hlavním městem je Neapol. Jedno z nich bylo ve městě Grazzanise, domov jednoho z nejdůležitějších italských vojenských letišť. 8. 2. 2005 řízení leteckého provozu zaznamenalo UFO na radaru. V této oblasti se nacházelo nákladní letadlo C130, které přítomnost UFO potvrdilo.

Další případ v oblasti Campanie se odehrál ve městě Cesa 15. 6. 2011 v 16:37. Student (27let) a jeho matka byli probuzeni hlasitým zvukem. Student uvedl, že u okna uviděli jasně zářící kouli. Vyšel na balkon, aby se lépe podíval. Koule visela jen pár metrů od něj, blízko nad zemí, osvětlovala jejich zahradu. Objekt se pak pohnul a stylem cik-cak vystřelil vzhůru a zmizel. Incident trval dvě minuty. Student popsal objekt jako „elektrický výboj, jako blesk.“

Stránky na Facebooku pro tuto knihu také uvádějí seznam některých pozorování. Jedno z nich se uskutečnilo pasažéry dopravního letadla společnosti Alpieagles. Pilot řekl, že směřovali z Palerm do Neapole, na mezinárodní letiště Fokkerem 100. Začali klesat na přistání, když nějaké oranžově-bílé UFO přeletělo kolem v opačném směru.

Gazzeta Di Parma upozornila na několik případů z knihy z roku 2013, které hlásila armáda. Ten první byl v Římě na začátku roku. Zdravotní důstojník ohlásil, že vidí několik oválných světel cestujících “v různých výškách, kurzu a rychlosti.” Pozoroval je asi 50 minut, než zmizely.

V květnu, dva muži viděli “nějaký tmavý objekt ve tvaru diamantu, visící asi 50 metrů vysoko.“ Pozorování se odehrálo v St. George Albanian. Muži řekli, že objekt nakonec vletěl do země způsobujíc oheň. Po UFO pak nebyly ani stopy.

V roce 2013 majitel restaurace v Chiesa spatřil nějaký objekt tvaru mísy na nebi a bál se o tom referovat. Avšak k jeho překvapení velitel policejní stanice řekl, že viděl ten samý objekt v srpnu 2012 se dvěma dětmi.

Další pozorování v roce 2013 se týkalo trojúhelníkovitých objektů blízko Říma a Soncina, jakož i byla viděna letka UFO mladým mužem z Cremona. Gazzeta Di Parma uváděly v seznamu další údaje krátkých popisů pozorování 56 UFO za poslední 4 roky - zahrnutých v knize.

Petrilli a Sinapi říkají, že pozorování nevyhodnocovali, jen poskytli fakta. Avšak pozorování jsou z případů, které jsou nevysvětlitelné.

http://www.openminds.tv/secret-ufo-files-italian-air-force-subject-new-b...

Alejandro Rojas

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Odhaleno: SPISY UFO NĚMECKÉ TAJNÉ SLUŽBY
http://www.cez-okno.net/clanok/odhaleno-spisy-ufo-nemecke-tajne-sluzby

Rozhodnutí soudu: německý parlament musí poskytnout přístup k tajným zprávám o UFO
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rozhodnuti-soudu-nemecky-parl...

Spolkový sněm Německa se zabývá UFO
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/spolkovy-snem-nemecka-se-zaby...

Bývalý kanadský ministr obrany: „Mimozemšťané jsou mezi námi“ (+VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/byvaly-kanadsky-ministr-obrany-mimozemsta...

Námořnictvo USA v roce 1998 spustilo plán na přizpůsobování svých operací pro budoucnost, v níž mimozemšťané budou existovat a žít mezi námi
http://www.cez-okno.net/clanok/namornictvo-usa-v-roce-1998-spustilo-plan...

Polské spisy UFO se prý ztratily
http://www.cez-okno.net/clanok/polske-spisy-ufo-se-pry-ztratily

Brazilské ministerstvo obrany a ufologové
http://www.cez-okno.net/clanok/brazilske-ministerstvo-obrany-a-ufologove

Akta X sovětského ministerstva obrany odhalena
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/akta-x-sovetskeho-ministerstv...

Seriál: Britské vojenské kruhy sledují UFO téměř 60 let
http://www.cez-okno.net/serial-britske-vojenske-kruhy-sleduji-ufo-temer-...

Francúzsko: Akty X zbavené tajomstva
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo/francuzsko-akty-x-zbavene-tajomstva


apríl 21, 2014 23:30 popoludní

 

 

Top