Obrázok používateľa CEZ OKNO
Temná mise NASA 8

Kerry: Nyní se vás chci zeptat, jestli zkoumáte to, co jsme nalezli na Marsu a na měsíci, a je jasné, že ano; máte zadokumentované důkazy, které sledujete – sledujete ten neuvěřitelný dóm vyrobený z – já ani nevím z čeho...na měsíci, který zakrývá...Hoagland: Jedná se o několik dómů ze skla. Nejsnadnějším vysvětlením je, že je to vyrobeno ze skla. Důvodem je – pokud se podíváme rozbory Apollo programu, které se týkají dovezeného materiálu – přičemž jim vcelku věřím, protože – proč by padělali tyto knihy? Je to chemie. V drtivé většině jde o oxid křemičitý, což je sklo.

Je to také to, z čeho je stvořená Země. Víte, jak zde vyrobíte sklo? Jak vyrobíte takováto obrovská překrásná okna? V zásadě vezmete ty nejběžnější prvky nacházející se v zemské kůře a zahřejete je, zušlechtíte je, roztavíte je, vložíte je na ocelové tabule, stlačíte a vyválcujete a uděláte skleněné desky, tabulové sklo.

Takže to vypadá, že ruiny na měsíci jsou vyrobeny z toho nejběžnějšího materiálu, jaký na měsíci naleznete, mimochodem, pokud jde o konstrukční stavby na měsíci, tyto jsou dvacetkrát odolnější než ocel.

A důvodem je: na měsíci není žádná voda. Není tam žádná atmosféra. Nejsou tam žádné nečistoty, které by se dostaly do skla a učinily je slabým a křehkým. Takže na měsíci je sklo stavebním materiálem a pokud ho nadopujete různými minerály, kovy, dokážete ho přimět, aby dělalo různé druhy neuvěřitelných věcí. Může se stát fotochromatickým, takže když je vystaveno slunečnímu záření, ztmavne jako ty sluneční brýle, které tmavnou automaticky a když přijde měsíční noc, zase se rozjasní. Mohou být také odolné vůči radiaci, můžete je udělat poloprůhledným, takže mohou prostoupit pouze určité vlnové délky a jiné vlnové délky jsou blokovány.

Když jste na přední straně měsíce, na místě zvaném Sinus Medii, když se podíváte přímo nad hlavu, uvidíte tu nádhernou Zemi, visící nad hlavou, otáčející se na své vlastní ose, s mraky den za dnem, týden za týdnem, měsíc za měsícem. Nejlepší nemovitost na měsíci, z níž byste viděli Zemi, by stála právě tady a zde jsme také nalezli naší první řádku úžasných ruin.

Nechtěli byste vlastně, abych vám ukázal, jak některé z těchto ruin vypadají?

Kerry: Jistě.

Hoagland: (šeptá) Jako součást lunárního bádání, které sahá v historii nyní do roku 1996, což je 11 let, jsem přiměl různé odborníky na misi Enterprise, aby se podívali na různé aspekty tohoto vskutku neuvěřitelného příběhu z první ruky.

Jmenovitě, že Apollo letělo na Měsíc; letěli tam astronauti speciálně zmocnění NASA, prezidentem, s pověřením jít a, tajně, najít technologii a přivézt ji zpět a zrekonstruovat ji. A že Apollo... závod s Rusy, kdo bude první na měsíci, byl zástěrkou.

A my to víme, protože máme interní zprávy, které jsou v knize, v Dark Mission: z Bílého domu, z Ministerstva zahraničí; máme svědectví od vlastního syna předsedy vlády Chruščova, Sergeje, který byl, myslím, stipendistou na Brown University, a který potvrzuje, že od chvíle, kdy Kennedy vstoupil do oválné pracovny v roce 1960, poté, co byl uveden do úřadu toho odpoledne 20.ledna, otevřel dialog s Chruščovem, přičemž se pokoušel získat ho pro to, abychom se vydali na Měsíc společně.

Takže logicky vzato, tohle je šílené. Protože – jestli nám všechny ty roky tvrdili, že jsme letěli na Měsíc, abychom porazili Rusy, proč jsme vůbec letěli na Měsíc? Proč jsme vůbec utratili všechny ty peníze? Co jsme tam vůbec dělali, jestliže to ve skutečnosti nebylo z důvodu, abychom porazili Rusy, když jsme se ve skutečnosti tajně pokoušeli vydat se tam právě s Rusy?

Jedinou logickou odpovědí je, že tam venku bylo něco, o čem se Kennedy domníval, že má prvořadou důležitost pro lidstvo – pro civilizaci, ať už se to nachází kdekoli na této planetě – takže jsme se museli spojit s našimi úhlavními nepřáteli ze studené války.

A jak nakonec dokládáme v knize, zdá se, že jej kvůli tomu zavraždili. A pak o několik měsíců později, uvěznili Chruščova a drželi ho v domácím vězení až do jeho smrti, o pár let později.

Kerry: Ale konec konců, zákulisně, jsme bývali mohli letět na Měsíc s nimi i tak. Není to tak?

Hoagland: To nevíme. Opět, my nevíme. Mezery v záznamu jsou stále dost velké na to, aby skrz ně proletěl Enterprise. Co víme je, že jsme letěli. Apollo letělo na Měsíc. Měli jsme šest misí. Neskutečných misí. Byla jedna, která tak úplně nevyšla tak, jak jsme chtěli - 13 – které samo o sobě má zajímavé trhliny, které studuji ve svém hojném volném čase.

Ale co teď víme z fotografií, které přivezli zpátky, z fotografií, které jsem prohlížel v archívech NASA – fyzicky jsem je držel v rukou – z fotografií, které v současnosti prosákly všude na internetu, všude na stránkách NASA po celém světě, takže si je kdokoli může stáhnout a použít něco ze zpracování obrázků jako třeba Photoshop nebo CorelDraw nebo cokoli jiného, aby v zásadě vyladil jas atd., podíval se na to, co je na obloze, která by měla být úplně černá a nalezl TOTO.

Aby bylo jasno, toto je ve skutečnosti dokonalá, idealizovaná verze toho, co naleznete. Toto je mřížka vytvořená jedním z našich odborníků, architektem jménem Robert Fiertek, o němž hovoříme v knize, jehož jsem k tomu přivedl v polovině 90.let, aby analyzoval fotografie a řekl nám, co se na nich ze stavebního, konstrukčního hlediska nachází.

Tak Robert vytvořil tuto mřížku na počítači a pak jsme se podívali na některé z fotografií. Například, toto je obrázek Hasselblad z Apollo 10. Číslo záběru je AS10-32-4810. Takže můžete jít do archivu a jít na internetové stránky a stáhnout si tento obrázek. Uvidíte, že jsou tam náznaky něčeho na obloze, dole je skutečně typický měsíční terén. A všechno, co uděláte je, že zesílíte jasnost. Vzpomínáte si na tu písničku Turn up the Volume (Zesil hlasitost)?

Kerry: Mm hm.

Hoagland: Zesilte výtěžek. A uvidíte toto ohromující mřížkové dílo na obloze. Mřížkový výtvor, který – toto nyní je detailní záběr – tam nepatří. Je trojrozměrný. Je přímkový. Jsou to traverzy nahoru a dolů. Jsou to nosníky zprava doleva. V mysli kohokoli, kdo má co do činění s výstavbou, kdo alespoň postavil dům, není pochyb, že toto je skutečné. Nejsou to škrábance, není to podivný obraz vzešlý z ustalovací lázně při vyvolávání filmu. Je to opravdová zhotovená 3-D věc.Kerry: Dobře, takže jaká je vaše teorie ohledně toho, kdo to vytvořil?

Hoagland: No... to nás přivádí zpátky k fotografii, kterou jsem vám ukázal o něco dříve, což byla ta hlava. Ta hlava je tak trochu antropomorfní, co říkáte? Jestliže věříme v biologickou evoluci, jestliže věříme Gaylordu Simpsonovi, který je expertem z 60.let z Harvardu a který předložil tuto jakousi Bibli lidského vývoje, kterou poté využil Carl Sagan: lidské bytosti jsou naprosto jedinečné.

To, jak vypadáme. Náš obličej, naše rysy, naše proporce, dvě ruce, dvě nohy, to všechno. Kdybyste si znovu měli projít historií Země, nenarazili byste vůbec na nic, co by vypadalo jako my. A důvodem prý je – protože když se podíváte do oceánů, na pevninu, když se podíváte na všechny ty různé druhy, když se podíváte na všechny vyhynulé druhy, když se podíváte na zkameněliny – jediní maníci, kteří vypadají jako my, to teď už víme, jsou geneticky spřízněni. Opice, lidoopi. Máme rodokmen. Darwin měl pravdu. Existuje rodina, z níž jsme nějak vzešli.

- pokračování -

© 2008 Richard Hoagland

© 2008 Projekt Camelot

© 2008 Translation: Adriana Křížová

Zdroj: Matrix-2001.cz


september 14, 2008 17:19 popoludní

 

 

Top