Obrázok používateľa CEZ OKNO
Anita Petek: Teória očkovania možno stojí na vratkých nohách

Možno si očkovaním ubližujeme. Možno je to celé neuveriteľný, tragický omyl...
Famózna prednáška Andreasa Clausa na tému finančnej krízy nasadila laťku poriadne vysoko, no dočkali sme sa - prichádza rovnako úchvatná show - bezmála dve hodiny trvajúca exkurzia svetom očkovania, z ktorej však skôr behá mráz po chrbte...


VIDEO nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/durko1024


Súvisiace:

Anita Petek
http://www.cez-okno.net/rubrika/anita-petek


Autori: 
Sekcie: 
august 01, 2009 12:02 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonym
    Anonymaugust 01, 2009 12:13 popoludní

    Komentár: 

    195 milionů dávek vakcín BYLO NAŘÍZENO PRO USA, přičemž obsahují toxické pomocné látky jako skvalen a rtuť, a není rovněž známá ani přesná rekombinace chřipkových virů, takže jak může být vakcína (kterou normálně trvá vyrobit 1 rok, a to poté, co je známý přesný kmen chřipky) již ve výrobě? Nebo již znám je, protože ho poskoci iluminátů brzy vypustí, možná tak, jak uvedl zdroj Q-files v Pensylvánii v Ohiu, nebo prostřednictvím samotných pokusů s vakcínou v Seattlu, Houstonu, St. Louis, Iowa City, Nashville, Atlantě a Baltimore, kde pár „žhavých dávek“ může rozšířit živý virus v těchto městech? Po evropském debaklu Baxteru, kdy byl živý virus vložen do vakcín a mělo to za následek mnoho úmrtí v Rakousku, Německy a několika dalších místech… KAŽDÉ VAKCÍNĚ PROTI PANDEMII CHŘIPKY NEDŮVĚŘOVALI ŽÁDNÍ SKUTEČNÍ A UPŘÍMNÍ LÉKAŘŠTÍ VÝZKUMNÍCI.

    Nucené očkování pro pracovníky ve zdravotnictví, armádě a policii nejdříve, a pak pro školní děti, je již naplánováno, stejně jako pravděpodobně odepření jakékoliv léčby komukoliv staršímu 65 let (probíráno obzvláště v Evropě). Očkovací průkazy nebo RFID v paži nebo na zápěstí jsou podle některých zdrojů probírány v LEO, MIL a lékařských komunitách. Ty budou požadovány údajně kvůli přístupu k bankovním účtům, kvůli možnosti pracovat, pokud ještě práci máte, nakoupení potravin, dalších léků, benzínu nebo cesty ve veřejné dopravě. Každý, kdo nebude mít „záznam o očkování“, pak bude údajně oprávněně přepraven „do táborů nucené karantény“ nebo zastřelen na místě. Je smutné, že některé ze stejných zdrojů také uvádí, že samotné očkování může být také 2. částí binární zbraně, která bude reagovat a látkou, která bude nebo již byla vdechnuta v rámci částic z chemtrails.

 

 

Top