Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tutanchamonova Hviezdna brána II.

Následnosť truhiel (ako bábiky matriošky – ďalšia zvláštna zhoda!) sa nezdá byť náhodná, ale namiesto toho je zrejmým technologickým pokračovaním zámeru elektrického projektu!

Musím podčiarknuť, že následnosť vrstiev v „zariadení“ múmie je zoradená nasledovne: vysoko alkalická múmia s množstvom zlatých šperkov a zlatých amuletov (vyplnená vzácnymi kameňmi a vyrezávanými fajansami - pozrite keramiku a elektroniku) umiestnenými na tele v čakrových bodoch, skôr ako elektronická sústava obvodov!

Živicovo-plátenná membrána (výmenník iónov) v priamom kontakte s pevnou zlatou helmou - maskou, ktorá je v priamom kontakte s pevnou zlatou najvnútornejšou truhlou, ktorá je v priamom kontakte s ďalšími dvomi pozlátenými drevenými truhlami.

Dobre. Tento ľudský kondenzátor sa nachádzal v granitovom sarkofágu prikrytom tenkým granitovým príklopom.


01 – najkrajnejšia schránka s pozostatkami
02 – plátenná prikrývka
03 – vnútorná druhá schránka
04 – vnútorná tretia schránka
05 – najvnútornejšia štvrtá schránka
06 – granitový sarkofág
07 – truhla
08 – truhla
09 – truhla


07 – najkrajnejšia pozlátená drevená truhla
08 – stredná pozlátená drevená truhla
09 – najvnútornejšia pevná zlatá truhla
10 – pevná zlatá masková helma
11 – múmia

Aký mohol byť účel granitovej schránky? Aké vlastnosti má samotný granit?

Granit má vlastne vysoko piezoelektrickú vlastnosť kvôli svojmu zloženiu z kremeňa! A je jemne rádioaktívny svojím spojením so zdrojmi uránu.

Tu je jednoduché vysvetlenie (EN http://www.rmcybernetics.com/science/high_voltage/mineral_elec.htm, SK http://sk.wikipedia.org/wiki/Piezoelektrick%C3%BD_jav, pozn. red.) o tom, ako funguje piezoelektrina.

Všetky staroveké posvätné chrámy po celom svete boli vyrobené z granitu! Všetky sarkofágy nájdené v Egypte sú granitové schránky. Vnútorné komory pyramíd sú tiež vyrobené z granitu a tak ďalej! Prečo?

Existuje stopa, ktorú musíme sledovať. Ale ak predpokladáme, že granit a statická elektrina sú súčasťou hádanky, ako by sme mohli spojiť pyramídy, Archu zmluvy a hrobku Tutanchamona (alebo celé Údolie Kráľov)?

Tu je geologická mapa Egypta:

Takže, pyramídy v Gíze majú komory z granitovým jadrom.

Egypt je situovaný na veľmi aktívnych seizmických zlomových líniách a jedna z nich je situovaná v blízkosti Údolia Kráľov. Sinajský polostrov je umiestnený medzi dvomi hlavnými zlomovými líniami a je zložený prevažne z granitu (obzvlášť pohorie Sinaj a okolie).


Oblasť Luxoru

Iní študovali túto záležitosť a ich teóriou je (napr. Christopher Dunn), že starovekí Egypťania vlastne využívali statickú energiu prostredníctvom umiestnenia ich budov na Leyove línie a zosilňovania zvukov.

Úplne s tým súhlasím a tu je dôvod, prečo!

Ak boli vo Veľkej Pyramíde zosilňovač a rezonátor v skutočnosti vyrobené z granitu, zberač telurickej energie bol v samotnej pyramíde. Potvrdzujem to tiež pri Tutanchamonových schránkach, ktoré boli použité aj ako zberače telurickej energie. Fungovalo to týmto spôsobom. Schránky (ako skutočné reproduktorové schránky ale s otvorom smerujúcim k zemi) boli menšie a menšie, zvyšujúc frekvenciu.

Plátenné prikrývky umiestnené medzi prvou vonkajšou schránkou a druhou schránkou so svojimi kovovými ozdobami sa správajú ako filter frekvencie.


Plátenná prikrývka


Detail plátennej prikrývky

Tvar striech schránok poukazuje na myšlienku koncentrácie vibrácie na ďalšiu schránku a tak ďalej, pokým vibrácia alebo zvuk nedosiahla granitový sarkofág a jeho poklop (majúc ten istý zvláštny tvar ako strecha schránok a ktoré našiel zlomené Howard Carter!).

Svätostánok bol prikrytý desiatimi vrstvami koží a plátenných tkanín a vnútorné záclony boli tiež vyrobené z plátna.

Môžem špekulovať ďalej, že celá hrobka bola vibračným, telurickým a zvukovým zberačom. Ak si preštudujete veľmi zvláštne tvary iných hrobiek v Údolí Kráľov, všimnete si, že tam existuje očividná podobnosť s katakombami alebo inými prázdnymi priestormi pod hlavnými kresťanskými kostolmi (napr. Bazilika Sv. Petra)!

Musím podčiarknuť, že všetky hrobky z Údolia Kráľov boli vykopané podľa vápencových žíl nájdených počas rezania. Som si istý, že to má čo do činenia s akustickými vlastnosťami každého náleziska.

Vyzerá to tak, že každá hrobka bola naladená špecificky v súlade s geologickou štruktúrou.


KV62 - Tutanchamonova hrobka


Viac ohľadom štrukturálneho dizajnu Tébskej nekropoly nájdete na tejto adrese.

- pokračovanie -

Florin Chiriac

Zdroj: http://ancientstartech.blogspot.ro/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Tutanchamonove proroctvá
http://cez-okno.net/rubrika/rubriky/tutanchamonove-proroctva


Sekcie: 
máj 28, 2013 21:39 popoludní

 

 

Top