Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 1. - 7. 12. 2014

Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Strelcovi a obe planéty sú v trigóne s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn v znamení Škorpióna je v kvadráte s Jupiterom v znamení Leva. Venuša je v znamení Strelca a je v trigóne s Uránom a Jupiterom. Urán je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Saturn je v sextile s Marsom, ktorý v piatok vstupuje do znamenia Vodnára. Mesiac dorastá a spln dosahuje v sobotu. Konštelácia vytvára jednostranné názory.

Pondelok: Mesiac je o 2.14 hod. v znamení Barana a je v trigóne so Saturnom, Merkúrom, Slnkom a v konjunkcii s Uránom. Vládca Barana je Mars, vplýva na nadšenie a schopnosť začínať nové veci.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v trigóne so Slnkom a Venušou a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, hlavu a čelové dutiny. Chránime sa pred prievanom a škodí aj klimatizácia.

Streda: Mesiac je o 6.15 hod. v znamení Býka a je v kvadráte s Marsom a v trigóne s Jupiterom. Vládca znamenia Býka je Venuša a dáva úspech v hmotnom umení, tvorbe napr. sochárstvo.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Plutom a v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, prechladenie, krk, krčnú chrbticu a štítnu žľazu. Zvýšte si odolnosť cvičením jogy a chráňte si krk šálom.

Piatok: Mars vstupuje do znamenia Vodnára o 1.00 a Mesiac vstupuje do znamenia Blížencov o 11.28 hod. Mesiac je v opozícii so Saturnom, v trigóne s Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr.

Sobota: Mesiac dosahuje Spln o 13.27 hod. a je v opozícii so Slnkom a Merkúrom a v sextile s Uránom. V Blížencoch vládne vzdušný živel, podporuje vnímanie, pamäť, koncentráciu a zbližuje vzájomne osoby. Blíženec nemá byť nikdy sám.

Nedeľa: Mesiac je v sextile s Jupiterom a v opozícii so Slnkom a Merkurom. Mesiac o 18.34 hod. vstupuje do znamenia Raka, kde sa nachádza vo vodnom živle a vplýva na súdržnosť rodiny, domácnosť a podporuje rodné putá.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 30, 2014 16:35 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top