Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 1. - 7. 6. 2015

Slnko, Mars a Merkúr sú v znamení Blížencov v konjunkcii, v opozícii so Saturnom v Strelcovi, v kvadráte s Neptúnom v Rybách a v sextile s Jupiterom v Levovi. Jupiter je v trigóne s Uránom v Baranovi. Venuša v Rakovi vstupuje do Leva v piatok a je v trigóne so Saturnom v Strelcovi. Urán je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Mesiac v utorok dosahuje spln. Konštelácia vytvára netrpezlivosť pri špekuláciách.

Pondelok: Mesiac o 20.39 hod. vstupuje do Strelca a je v konjunkcii so Saturnom a v trigóne s Venušou. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, vzdelávanie a dobrodružstvo.

Utorok: Mesiac je o 18.19 hod. v splne a je v opozícii so Slnkom a Merkúrom, v kvadráte s Marsom a v trigóne s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrovú oblasť a stehná. Doprajeme si masáž či vodoliečbu.

Streda: Mesiac je v trigóne s Jupiterom a Uránom a v opozícii so Slnkom a Marsom. Je vhodný čas pre cestovanie a poznávanie ďalekých krajín. Plánujeme dovolenku dlhšie dopredu. Pozor na budovanie kariéry.

Štvrtok: Mesiac je o 2.50 hod. v znamení Kozorožca a tam je vládca Saturn. Nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť, pracovitosť, systematičnosť a na druhej strane city idú nabok, v krajnom prípade sa prejaví až bezcitnosť.

Piatok: Venuša vstupuje do Leva o 18.00 hod. Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku pri slnení, nevyhýbame sa úplne slnku, lebo trochu slnka potrebujeme aj na stavbu kostnej hmoty.

Sobota: Mesiac o 7.02 hod. vstupuje do znamenia Vodnára, je v trigóne s Merkúrom a v opozícii s Venušou. Vládca Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na široké spoločenstvo a verejnosť.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne so Slnkom a Marsom a v opozíci s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor najmä na kolená, ale i celé nohy. Pri dlhom státí sa mierne pohybujeme a odpočívame s nohami položenými vyššie než je hlava.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 31, 2015 22:35 popoludní

 

 

Top