Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 1. - 7. 9. 2014

Slnko je v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom v znamení Rýb a je v trigóne s Plutom v znamení Kozorožca. Venuša je v znamení Leva a v piatok vstupuje do znamenia Panny. Nachádza sa v kvadráte s Marsom v znamení Škorpióna. Mars je v konjunkcii so Saturnom v znamení Škorpióna. Jupiter v znamení Leva je v trigóne s Uránom v znamení Barana, Pluto je v kvadráte s Uránom a Merkúr v utorok vstupuje do znamenia Váh. Mesiac dorastá a celková konštelácia nepríjemne pôsobí na širokú verejnosť.

Pondelok: Mesiac je o 19.17 hod. v znamení Strelca a je v konjunkcii so Saturnom a Marsom, v kvadráte s Venušou a v sextile s Merkúrom. Vládca Strelca je Jupiter. Nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na vzdelanie i cestovanie.

Utorok: Merkúr vstupuje do znamenia Váh o 8.00 hod. Mesiac je v trigóne s Jupiterom, Uránom a v kvadráte s Neptúnom a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Pozor pri pádoch a skokoch.

Streda: Mesiac je v strede znamenia Strelca a je v trigóne s Venušou a Uránom. To prináša romantiku pri cestovaní a úspech v zahraničí, netradičné až dobrodružné zážitky a krásnu lásku so šťastím pri nákupoch.

Štvrtok: Mesiac vstupuje o 0.15 hod. do znamenia Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Merkúrom a v trigóne so Slnkom i Venušou. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle.

Piatok: Venuša vstupuje do znamenia Panny o 19.00 hod. Mesiac je v strede znamenia Kozorožca, je v kvadráte s Uránom a v trigóne so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kosti a pri slnení na pokožku.

Sobota: Mesiac o 1.59 hod. vstupuje do znamenia Vodnára, kde je vládca Urán , nachádzajúci sa vo vzdušnom živle. Mesiac je v opozícii s Jupiterom a v trigóne s Merkúrom. Môžeme očakávať náhle zmeny so širokým vplyvom na verejnosť.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, v kvadráte s Marsom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy. Odpočívame s nohami vyššie položenými. Nepriaznivá konštelácia prináša finančné, materiálne a spoločenské straty.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 01, 2014 21:47 popoludní

 

 

Top