Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 10. - 16. 10. 2016

Slnko je vo Váhach a je v kvadráte s Plutom a Marsom, obe planéty sú v konjunkcii v Kozorožcovi. Slnko je v opozícii s Uránom v Baranovi. Vo Váhach je Merkúr a Jupiter. Obe planéty sú v konjunkcii a zároveň v kvadráte s Plutom a Marsom. Venuša je v Škorpiónovi. Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom v Rybách a Neptún je v sextile s Marsom. Konštelácia vytvára podmienky pre obchádzanie pravdy a podporuje klamstvo a násilie. Mesiac je v splne v nedeľu.

Pondelok: Mesiac je o 8.33 vo Vodnárovi a je v trigóne s Merkúrom a Jupiterom. Vládca Vodnára je Urán. nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na revolúcie, podporuje neobvyklé spôsoby riešenia a vplýva na širokú verejnosť.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Merkúrom, Jupiterom,Slnkom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy a preto odpočívame s nohami položenými vyššie. Vyhýbame sa státiu na jednom mieste nehybne.

Streda: Mesiac je o 14.43 v Rybách a je v kvadráte s Venušou a v trigóne so Slnkom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle. Vplývajú na jemnosť, citlivosť a podvedomie. Pozor na sklon ku alkoholu a drogám.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a v sextile s Marsom a Plutom. Po zdravotnej stránke sú ohrozené prsty na nohách, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy. Dbáme na pohodlnú obuv.

Piatok: Mesiac je o 17,08 v Baranovi a je v trigóne s Venušou. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na tvrdohlavosť a neústupčivosť, naturálnosť, lásku ku zvieratám a prírode.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, Merkúrom i Slnkom a v kvadráte s Marsom a Plutom. Chránime si obličaj a hlavu. Nepriaznivá konštelácia ohrozuje majetok, zdravie a spoločenské i rodinné kontakty.

Nedeľa: Mesiac je o 17.04 v Býkovi. je v konjunkcii s Uránom a v opozícii so Slnkom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hmotné umenie, Architektúru, poľnohospodárstvo a záhrady.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
október 10, 2016 00:32 dopoludnia

 

 

Top