Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 10. - 16. 11. 2014

Slnko, Saturn a Venuša sú v konjunkcii v znamení Škorpióna a v kvadráte s Jupiterom v znamení Leva. Merkúr je v znamení Škorpióna a je v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb. Mars a Pluto sú v konjunkcii v znamení Kozorožca a sú v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Venuša v nedeľu vstupuje do znamenia Strelca. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v piatok. Konštelácia planét vytvára unáhlené a silové riešenie udalostí.

Pondelok: Mesiac je o 9.38 hod. v znamení Raka a je v trigóne s Merkúrom a Neptúnom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na emócie, rodinné vzťahy a po zdravotnej stránke na žalúdok.

Utorok: Mesiac je v trigóne so Slnkom, v opozícii s Marsom a Plutom a v kvadráte s Uránom. Nepriaznivá konštelácia vytvára skryté nepriateľstvá, konflikty a nehody. Príčina môže byť narastanie ega a pýcha.

Streda: Mesiac je v znamení Leva o 19.44 hod. a je v trigóne s Venušou, Saturnom a Slnkom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na hrdosť a smelosť, ale aj netrpezlivosť.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Merkúrom a v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce a krvný tlak. Priaznivá konštelácia podporuje činnosť s elektronikou a netradičnými revolučnými záležitosťami.

Piatok: Mesiac je v poslednej štvrti o 16.15 hod. a je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte so Slnkom, Venušou a Saturnom a v trigóne s Uránom. Snažte sa, aby mierne zhoršené vzťahy so seniormi nevplývali na okolie.

Sobota: Mesiac o 8.08 hod. vstupuje do znamenia Panny a je v kvadráte so Slnkom, Venušou a Saturnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplýva na rozum, logiku a oblasť služieb.

Nedeľa: Venuša vstupuje do znamenia Strelca o 20.00 hod. a Mesiac je v sextile s Merkúrom, v trigóne so Marsom a Plutom a v opozícii s Neptúnom. Darí sa v technických záležitostiach a v športe, nedarí sa v duchovných rozjímaniach.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 10, 2014 22:54 popoludní

 

 

Top