Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 10. - 16. 8. 2015

Slnko v znamení Leva je v trigóne s Uránom v Baranovi a v konjunkcii s Venušou v Levovi. Venuša je v konjunkcii s Jupiterom v Levovi a v kvadráte so Saturnom v Škorpiónovi. Jupiter je v konjunkcii s Merkúrom, Merkúr je v opozícii s Neptúnom v Rybách a Mars v Levovi je v trigóne so Saturnom. Mesiac v piatok dosahuje nov. Konštelácia prináša túžbu po oddychu a pohodlí.

Pondelok: Mesiac je o 14.08 hod. v znamení Raka a je v sextile s Venušou, Merkúrom a Jupiterom. Vládca znamenia Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a prináša citlivosť, rodinnú súdržnosť i túžbu po pohodlí.

Utorok: Jupiter vstupuje do Panny o 13.00 hod., Mesiac je v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, metabolizmus a žalúdok. Veľa stresu a nepokoja môže priniesť problémy so žalúdočnými vredmi.

Streda: Mesiac o 22.52 hod. vstupuje do Leva. Mesiac je v trigóne so Saturnom a v kvadráte s Uránom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na hrdosť, pýchu silné ego a netrpezlivosť.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v trigóne so Saturnom. Konštelácia dáva súťaživú povahu, chuť víťaziť, pretekať a vyhrávať. Pozor na úrazy, nehody i technické poruchy. Prehnaná pýcha škodí povesti a kariére.

Piatok: Mesiac je v nove o 16.54 hod. a je v konjunkcii so Slnkom, v trigóne s Uránom a v kvadráte so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a tepny. Cvičíme udžay pranayamu z jogy.

Sobota: Mesiac o 9.45 hod. vstupuje do znamenia Panny a je v konjunkcii s Venušou a Jupiterom, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pedantnosť i starostlivosť.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom, v opozícii s Neptúnom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na vyprázdňovanie, ohrozené je tenké, slepé a hrubé črevo, ale aj slinivka brušná a žlčník. Vyhýbame sa mastnej strave.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 10, 2015 23:35 popoludní

 

 

Top