Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 10. 3. - 16. 3. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Rýb. Je v trigóne s Jupiterom v znamení Raka a Saturnom v znamení Škorpióna. Merkúr v znamení Vodnára je v kvadráte so Saturnom. Venuša v znamení Vodnára je v kvadráte s Marsom v znamení Váh. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Jupiterom. Jupiter je v opozícii s Plutom. Neptún je v trigóne s Jupiterom. Mesiac pribúda a v nedeľu dosahuje spln. Planetárna konštelácia vytvára len slabé podmienky pre zlepšovanie situácie. V mnohých prípadoch bude viaznuť komunikácia, či prenos informácií. V závere týždňa citlivých jedincov môže potrápiť spln.

Pondelok: Mesiac je v znamení Raka, je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Plutom, v kvadrát s Uránom a v trigóne s Neptúnom a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, žalúdok a metabolizmus.

Utorok: Mesiac je v trigóne so Slnkom a Saturnom a v opozícii s Plutom. V záhrade a doma polievame rastliny a kvety. Pri športovaní uprednostníme plávanie a vodné aktivity. Domácim záležitostiam dáme prednosť.

Streda: Mesiac vstupuje do znamenia Leva o 3.09 hod. a je v trigóne so Saturnom, Uránom , v kvadráte s Marsom a v opozícii s Venušou. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii s Venušou a v trigone s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdcovocievny systém a krvný tlak. Športujeme opatrne a vyhýbame sa prudkým teplotným zmenám.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Panny o 15.17 hod. Je v opozícii s Merkúrom a v kvadráte so Saturnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr, ktorý sa nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť, rozum ale i oblasť služieb.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Neptúnom, v trigóne s Plutom a v sextile s Jupiterom. V oblasti zdravia si dávame pozor na trávenie, vyprázdňovanie a vyhýbame sa ťažkým jedlám. Ideálne potraviny sú zo zeleniny ovocia a ľahko stráviteľné.

Nedeľa: Mesiac dosahuje spln o 18.08 hod. a je v trigóne s Plutom a v opozícii so Slnkom. Prijímanie potravy zaťažuje organizmus, a preto si naplánujeme pôst. Nanajvýš si môžeme dopriať, ryžové, ovocné alebo zeleninové jedlo.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 10, 2014 00:10 dopoludnia

 

 

Top