Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 11. - 17. 5. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Býka a je v slabnúcom trigóne s Plutom v Kozorožcovi, v konjunkcii s Marsom. Mars vstupuje do Blížencov v utorok a je v opozícii so Saturnom v Strelcovi. Slnko je v kvadráte s Jupiterom v Levovi. Merkúr v Blížencoch je v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Venuša je v Rakovi a je v trigóne s Neptúnom. Jupiter je v trigóne s Uránom v Baranovi. Urán je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Mesiac dosahuje v pondelok poslednú štvrť. Konštelácia podporuje lenivosť a oddychovanie.

Pondelok: Mesiac je v znamení Vodnára a je v trigóne s Merkúrom, v kvadráte so Slnkom a v opozícii s Jupiterom. Konštelácia narúša majetkovú stabilitu a silne vplýva na širokú verejnosť, prejavuje sa zmenami.

Utorok: Mars vstupuje do znamenia Blížencov o 5.00 hod. a Mesiac o 4.53 hod. vstupuje do znamenia Rýb. Tam je vládca Neptún s Jupiterom, nachádzajú sa vo vodnom živle. Mesiac je v trigóne s Venušou, v konjunkcii s Neptúnom a v kvadráte s Marsom a Saturnom.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom a v sextile so Slnkom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy. Dbáme na pohodlnú obuv a nepreťažujeme sa.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do znamenia Barana o 7.14 hod. a je v trigóne so Saturnom. Vládca Barana je Mars s Plutom nachádzajúci sa ohnivom živle, vplýva na genialitu a schopnosť začať niečo úplne nové a nevyskúšané.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom, v trigóne s Jupiterom a v sextile s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, obličaj, žalúdok a vyhýbame sa tvrdohlavosti a konfliktom.

Sobota: Mesiac vstupuje do znamenia Býka o 9.02 hod. a tam sa nachádza v zemitom živle. Podporuje umenie, architektúru, záhradníctvo, poľnohospodárstvo a pod. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krk a štítnu žľazu.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Plutom, v konjunkcii so Slnkom a v kvadráte s Jupiterom. Môžete sa spoľahnúť na vyššiu moc, oceníte to pri riskovaní. Konštelácia nepomáha pri rodinných a súkromných problémoch.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 11, 2015 22:25 popoludní

 

 

Top