Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 11. - 17. 8. 2014

Slnko je v znamení Leva a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý v piatok vstupuje do znamenia Panny a je v trigóne s Uránom v znamení Barana, v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Jupiter v znamení Leva je v kvadráte s Marsom v znamení Škorpióna, v konjunkcii s Venušou, ktorá vstupuje do znamenia Leva v utorok. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Neptún v znamení Rýb je v trigóne s Marsom a Mars je v konjunkcii so Saturnom v znamení Škorpióna. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosiahne v nedeľu.

Pondelok: Mesiac je v znamení Rýb o 14.55 hod. a je v opozícii so Slnkom a Merkúrom. Vládca znamenia Rýb je Neptún a Jupiter nachádzajúci sa vo vodnom živle. Vplýva na jemnosť, vnímavosť, citlivosť a sebaobetovanie.

Utorok: Venuša vstupuje do znamenia Leva o 9.00 hod. Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom a v trigóne s Marsom i Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na klenbu nôh, prsty na nohách, priehlavkové kosti a lymfatické uzliny.

Streda: Mesiac vstupuje o 15.00 hod. do znamenia Barana a je v trigóne s Venušou a Saturnom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle. Vplýva na nadšenie pre všetko nové a nevyskúšané.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v trigóne s Venušou a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelové dutiny a žalúdok. Hlavu si chránime pred prechladením a prievanom.

Piatok: Merkúr vstupuje do znamenia Panny o 19.00 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Býka o 17.58 hod. a je v trigóne so Slnkom a Merkúrom. Vládca znamenia Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Venušou a Jupiterom, v trigóne s Merkúrom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krčnú chrbticu, štítnu žľazu a ovládame tvrdohlavosť. Nepijeme studené tekutiny.

Nedeľa: Mesiac je v znamení Blížencov o 0.41 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v opozícii s Marsom i Saturnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na vzdelanie, rozum aj intelekt.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 11, 2014 23:52 popoludní

 

 

Top