Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 12. 1. - 18. 1. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca. Merkúr a Venuša sú v znamení Vodnára vo vzájomnej konjunkcii a sú v opozícii s Jupiterom v znamení Leva a v sextile s Uránom v znamení Barana. Urán je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a je v trigóne s Jupiterom. Mars vstupuje do znamenia Rýb a je v kvadráte so Saturnom v znamení Strelca a v konjunkcii s Neptúnom v znamení Rýb. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v utorok. Konštelácia vytvára jednostranné názory.

Pondelok: Mars vstupuje do znamenia Rýb o 11.00 hod. Mesiac je v znamení Váh a je v kvadráte s Plutom, v opozícii s Uránom a v trigóne s Merkúrom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny.

Utorok: Mesiac dosahuje poslednú štvrť o 10.47 hod. a do znamenia Škorpióna vstupuje o 0.44 hod. Mesiac je v sextile s Jupiterom, v trigóne s Marsom a v kvadráte so Slnkom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle.

Streda: Mesiac je v trigóne s Marsom a Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. Škodí zima, vlhko, a kúpanie v znečistenej vode. Dbáme na zvýšenú hygienu.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Jupiterom, Merkúrom a Venušou a v sextile s Plutom. Skoro zrána polievame dostatočne rastliny a kvety. Chránime si majetok pred zlodejmi a rozvážne nakupujeme. Vášne sú silnejšie než rozum.

Piatok: Mesiac je o 9.01 hod. v znamení Strelca a je v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte s Marsom a Neptúnom a v sextile s Uránom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie a zahraničie.

Sobota: Mesiac je v sextile s Merkúrom a Venušou a v trigóne s Uránom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Darí sa učeniu ale aj odovzdávaniu skúseností iným osobám.

Nedeľa: Mesiac o 13.04 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca a je v trigóne s Jupiterom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle čo dáva zvýšenú tvrdohlavosť, výdrž, pracovitosť a na druhej strane chladnokrvnosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 13, 2015 00:01 dopoludnia

 

 

Top