Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 13. - 19. 1. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Venušou tiež v znamení Kozorožca a obe planéty sú v opozícii s Jupiterom v znamení Raka. Slnko je v kvadráte s Marsom v znamení Váh a v sextile so Saturnom v znamení Škorpióna. Jupiter je v trigone so Saturnom a Neptún je v znamení Rýb. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Merkúr je v znamení Vodnára. Mesiac dorastá a spln dosahuje vo štvrtok. Konštelácia planét prináša obmedzovanie vo všetkých oblastiach.

Pondelok: Mesiac je v znamení Blížencov a je v trigone s Marsom. Po zdravotnej stránke vplýva na ramená a ruky, pľúca a nervový systém. Doporučuje sa viac športovať nie v uzavretých priestoroch ale vonku v prírode.

Utorok: Mesiac o 1.25 hod. vstupuje do znamenia Raka a je v opozícii s Plutom, v trigone s Neptúnom a v kvadráte s Uránom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na emócie a rodinu.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v trigone so Saturnom, v kvadráte s Marsom a v opozícii s Plutom, Venušou a Slnkom. Dávame si pozor na žalúdok a je zvýšené nebezpečie nehodovosti a úrazov.

Štvrtok: Mesiac je v splne o 5.52 hod. a je v opozícii so Slnkom a Merkúrom a v trigone so Saturnom. Neriskujeme a nezačíname nič nové. Držíme pôst. Mesiac o 14 hod. vstupuje do znamenia Leva a tam je vládca Slnko.

Piatok: Mesiac je v trigone s Uránom a v opozícii s Merkúrom. Slnko sa nachádza v ohnivom živle a vplýva na hrdosť pýchu a nadšenie. Prejavuje sa organizačný talent. Po zdravotnej stránke je vplyv na srdce a tepny.

Sobota: Mesiac je v kvadráte so Saturnom. Vyhýbame sa negatívnym správam, pesimisticky naladeným osobám, snažíme sa dívať na každú maličkosť s optimizmom, tešíme sa aj z každého nádychu a výdychu.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Plutom a Venušou a v opozícii s Neptúnom o 2.23 hod. vstupuje do znamenia Panny kde je vládca znamenia Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplýva na oblasť služieb. Prejavuje sa silný materializmus.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky týždenné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky mesačné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 16, 2014 18:56 popoludní

 

 

Top