Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 13. - 19. 4. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Barana v poslednej dekáde a je v konjunkcii s Uránom a Merkúrom tiež v Baranovi a v trigóne s Jupiterom v Levovi. Merkúr vstupuje v stredu do Býka a je v trigóne s Jupiterom. Jupiter je v kvadráte s Marsom v Býkovi. Venuša v Blížencoch je v opozícii so Saturnom v Strelcovi a Saturn je v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Mesiac ubúda a nov dosahuje v sobotu. Konštelácia praje obchodníkom a špekulantom.

Pondelok: Mesiac je v znamení Vodnára a je v kvadráte s Marsom, v trigóne s Venušou, v sextile so Saturnom a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si chránime nohy pred dlhým státím a odpočívame s nohami položenými vyššie.

Utorok: Mesiac o 22.12 hod. vstupuje do znamenia Rýb a je v sextie s Venušou a v opozícii s Jupiterom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a vplýva na jemnosť, citlivosť vnímavosť na duchovné vplyvy a podporuje oblasť sebaobetovania.

Streda: Merkúr vstupuje do znamenia Býka o 1.00 hod. a Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a Venušou a v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, chodidlá a lymfatické žľazy.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do znamenia Barana o 23.00 hod. a tam je vládca Mars s Plutom, ktorý sa nachádza v ohnivom živle a vplýva na nadšenie pre všetko nové a nevyskúšané. Podporuje prírodu a živočíšny svet.

Piatok: Mesiac je v sextile s Venušou a v trigóne s Jupiterom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hlavu, obličaj, čelové dutiny a žalúdok. Pozor aj na úrazy pri domácich prácach. Používame ochranu hlavy a okuliare.

Sobota: Mesiac je v nove o 20.57 hod. a vstupuje do znamenia Býka o 23.31 hod. Mesiac je v trigóne s Jupiterom, v konjunkcii so Slnkom a Uránom a v kvadráte s Plutom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a Marsom a v trigóne s Plutom a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si chránime hrdlo, hlasivky a štítnu žľazu s krčnou chrbticou. Nepijeme studené tekutiny a vyhýbame sa prechladeniu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
apríl 14, 2015 00:08 dopoludnia

 

 

Top