Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 13. - 19. 7. 2015

Slnko je v znamení Raka v slabnúcej konjunkcii s Marsom v rovnakom znamení. Slnko je v opozícii s Plutom v Kozorožcovi, v kvadráte s Uránom v Baranovi a v trigóne so Saturnom v Škorpiónovi. Merkúr v Rakovi je v konjunkcii s Marsom a v trigóne s Neptúnom v Rybách. Venuša v nedeľu vstupuje do Panny a je v konjunkcii s Jupiterom v Levovi a v kvadráte so Saturnom. Mesiac vo štvrtok dosahuje nov a celková konštelácia viac praje dovolenkárom, pôžitkárom a športovcom.

Pondelok: Mesiac je v Blížencoch a je v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke sú oslabené ruky, ramená, pľúca a hrudník vrátane nervového systému. Vyhýbame sa stresu a viac športujeme a pohybujeme sa v prírode.

Utorok: Mesiac je o 8.14 hod. v znamení Raka a je v trigóne s Neptúnom a v sextile s Venušou a Jupiterom. Vládca znamenia Raka je Mesiac. Nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na rodinnú súdržnosť a kamarátstvo.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, Slnkom a Merkúrom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené brušné orgány, žalúdok a trávenie. V záhrade polievame rastliny skoro ráno najlepšie pred východom slnka.

Štvrtok: Mesiac dosahuje o 3.24 hod. nov a je v konjunkcii so Slnkom a v trigóne so Saturnom. Mesiac o 16.15 hod. vstupuje do znamenia Leva, kde je vládca Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť a pýchu.

Piatok: Znamenie Leva vplýva na srdce, krvné tepny, a preto si dávame pozor na náročné športové výkony, fyzickú záťaž, rozčúlenie a vonkajšie vysoké teploty. Jógová pranayama uddžay je dýchanie, ktoré pomáha srdcovo cievnemu systému.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v trigóne s Uránom. Výborná konštelácia dáva výhodné investície, zlepšuje majetok, podnikanie, tlačí vás nahor v spoločenskom rebríčku a aj zdravie pocíti zvýšenú odolnosť.

Nedeľa: Venuša vstupuje do znamenia Panny o 1.00 hod. a Mesiac je o 2.47 hod. v znamení Panny. Mesiac je v konjunkcii s Venušou, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom. Vládca Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 14, 2015 20:39 popoludní

 

 

Top