Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 14. - 20. 7. 2014

Slnko je v znamení Raka a je v konjunkcii s Jupiterom, ktorý vstupuje do znamenia Leva v stredu. Slnko je v kvadráte s Marsom v znamení Váh a Uránom v znamení Barana, v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca a v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna. Venuša vstupuje do znamenia Raka v piatok a je v trigóne s Marsom. Pluto je v kvadráte s Uránom, Neptún je v znamení Rýb a Merkúr je v znamení Raka. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v sobotu. Konštelácia prináša rozpor medzi dobrom a zlom.

Pondelok: Mesiac je v znamení Vodnára a je v trigóne s Marsom a Venušou a v kvadráte so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy a kolená. Vyhýbame sa státiu dlho na jednom mieste a dlhým peším túram.

Utorok: Mesiac je o 4.41 hod. v znamení Rýb, je v konjunkcii s Neptúnom a v trigóne s Venušou a Merkúrom. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle, kde vplývajú na citlivosť a zjemnené vnímanie.

Streda: Jupiter vstupuje do znamenia Slnka o 13.00 hod. Mesiac je v trigóne s Jupiterom, Saturnom i Slnkom. Harmonická konštelácia praje morálke a zákonu. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách a lymfatický systém.

Štvrtok: Mesiac vstupuje o 6.07 hod. do znamenia Barana, je v kvadráte s Venušou a Merkúrom a v trigóne s Jupiterom a Slnkom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle.

Piatok: Venuša vstupuje do znamenia Raka o 16.00 hod. Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v opozícii s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelo, hlavu a žalúdok v spojení s nervovou sústavou.

Sobota: Mesiac je v poslednej štvrti o 4.08 hod. Mesiac o 10.42 hod. vstupuje do znamenia Býka a je v kvadráte so Slnkom a Jupiterom, v opozícii s Marsom a v sextile s Venušou. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii so Saturnom a v trigóne s Plutom. Konštelácia prináša ozdravujúcu pasivitu a uvoľnenie. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, hrdlo, hlasivky, štítnu žľazu a krčné stavce.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 14, 2014 23:59 popoludní

 

 

Top