Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 15. - 21. 12. 2014

Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Strelcovi a obe planéty sú v trigóne s Jupiterom v znamení Leva. Merkúr v stredu vstupuje do znamenia Kozorožca. Venuša je v konjunkcii s Plutom a obe planéty sú v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Venuša je v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn je v znamení Škorpióna. Mars v znamení Vodnára je v sextile s Uránom. Mesiac ubúda. Planetárna konštelácia sa snaží uhladiť spory.

Pondelok: Mesiac je o 5.05 hod. v znamení Váh a je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Venušou a Plutom a v trigóne s Marsom. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle, vplýva na nehmotné umenie.

Utorok: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v trigóne s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a driekovú časť chrbtice. Pijeme dostatok tekutín a bremená nedvíhame v predklone.

Streda: Merkúr vstupuje do znamenia Kozorožca o 5.00 hod. Mesiac je o 15.52 hod. v znamení Škorpióna a je v sextile so Slnkom, Merkúrom a v trigóne s Neptúnom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars, nachádzajúci sa vo vodnom živle.

Štvrtok: Mesiac je v sextile s Plutom, Venušou, v kvadráte s Marsom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány, vyhýbame sa možnej nákaze napr. na kúpaliskách a vírivkách.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Strelca o 22.55 hod. a je v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, poznávanie a dobrodružstvo.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Uránom, v sextile s Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Pohyb v prírode upevňuje zdravie a podporuje dobrú náladu.

Nedeľa: Mesiac je v znamení Strelca a je v konjunkcii so Slnkom a v trigóne s Jupiterom. Harmonická konštelácia pomáha zvyšovať imunitu, zlepšuje vaše podmienky v spoločnosti, podporuje tvorbu a prijímanie i odovzdávanie informácií.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
december 15, 2014 23:59 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top