Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 15. - 21. 6. 2015

Slnko a Mars sú v znamení Blížencov v konjunkcii a Slnko v nedeľu vstupuje do znamenia Raka. Obe planéty sú v sextile s Jupiterom v Levovi. Merkúr v Blížencoch je v opozícii so Saturnom v Strelcovi, v kvadráte s Neptúnom v Rybách a v sextile s Venušou v Levovi. Urán v Baranovi je v trigóne s Jupiterom a Pluto je v Kozorožcovi. Mesiac v utorok dosahuje Nov. Konštelácia podporuje mladých športovcov a nepraje seniorom.

Pondelok: Mesiac je v znamení Blížencov a je v konjunkcii s Merkúrom, v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na plecia, ramená, ruky a pľúca. Oslabený je aj nervový systém.

Utorok: Mesiac o 0.51 hod. vstupuje do znamenia Raka a o 16.05 hod. dosahuje Nov. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a Marsom a v sextile s Jupiterom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť a súdržnosť.

Streda: Mesiac je v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na to čo jeme, lebo najviac je ovplyvnený žalúdok a metabolizmus. Nevyrovnané emócie narúšajú trávenie a môžu byť príčinou vredov na žalúdku.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Uránom, v opozícii s Plutom a v trigóne s Neptúnom. V záhrade dbáme o dostatok vlahy, najlepšie je zavlažovať skoro ráno tesne pred východom slnka. Sadíme a vysievame, ale nezbierame úrodu.

Piatok: Mesiac je o 8.23 hod. v znamení Leva a je v trigóne so Saturnom. Vládca znamenia je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na radosť zo života, hrdosť a schopnosť organizovať a riadiť kolektív.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a Jupiterom a v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce a celkove je priaznivá konštelácia pre lásku, nákupy, oddych posedenie s priateľmi a domáce prostredie.

Nedeľa: Slnko vstupuje do znamenia Raka o 18.38 hod. a o 18.59 hod. vstupuje do znamenia Panny. Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v trigóne s Uránom, v kvadráte so Saturnom a v sextile so Slnkom a Marsom. Vládca Panny je Merkúr.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 15, 2015 23:00 popoludní

 

 

Top