Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 16. - 22. 2. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a vo štvrtok vstupuje do znamenia Rýb. Slnko je v konjunkcii s Neptúnom v Rybe a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Merkúr je vo Vodnárovi v sextile so Saturnom. Venuša a Mars sú v konjunkcii a v piatok vstupuje do znamenia Barana. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v trigóne s Jupiterom v Levovi. Mesiac dosahuje vo štvrtok Nov. Konštelácia podporuje konflikty.

Pondelok: Mesiac je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Prevláda tvrdohlavosť, pracovitosť, cieľavedomosť ale na druhej strane chladnokrvnosť až bezcitnosť i bezohľadný karierizmus.

Utorok: Mesiac vstupuje o 1.13 hod. do znamenia Vodnára a je v konjunkcii s Merkúrom a v sextile so Saturnom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na revolúcie a zmeny celosvetového charakteru.

Streda: Mesiac je v sextile s Uránom a v konjunkcii so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená a nohy, vyhýbame sa dlhému státiu a odpočívame s nohami položenými vyššie. Podľa potreby si masírujeme nohy.

Štvrtok: Mesiac je o 0.47 hod. v Nove a Slnko vstupuje do znamenia Rýb o 0.49 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, Neptúnom a v kvadráte so Saturnom. Mesiac vstupuje do znamenia Rýb o 0.47 hod. a nachádza sa vo vodnom živle.

Piatok: Venuša vstupuje do znamenia Barana o 21.00 hod. a Mars vstupuje do znamenia Barana o 1.00 hod. Mesiac je vo večerných hodinách v konjunkcii s Marsom a Venušou. Dávame si pozor na prsty na nohách a chodidlá.

Sobota: Mesiac je v znamení Barana o 0.13 hod. a je v konjunkcii s Marsom a Venušou, v sextile s Merkúrom a v trigóne so Saturnom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto, nachádzajú sa v ohnivom živle a podporujú tvrdohlavosť.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Jupiterom, v kvadráte s Plutom a v konjunkcii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelo a čelové dutiny. Ohrozený je aj žalúdok. Liečime sa prírodnými liekmi a bylinkami.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 15, 2015 23:10 popoludní

 

 

Top