Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 16. - 22. 5. 2016

Slnko je v znamení Býka a v piatok vstupuje ku Blížencom. Je v konjunkcii s Venušou v Býkovi a v opozícii s Marsom v Strelcovi. Slnko je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Pluto je v trigóne s Jupiterom v Panne a Jupiter je v opozícii s Neptúnom v Rybách. Venuša je v konjunkcii s Merkúrom v Býkovi a obe planéty sú v trigóne s Plutom a Jupiterom. Urán je v Baranovi. Mesiac je v splne v sobotu. Konštelácia praje hmotným záujmom a investíciám.

Pondelok: Mesiac je o 19.33 vo Váhach a je v trigóne s Merkúrom, Venušou a Slnkom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, kultúrnu sféru, poéziu, spev a pod.

Utorok: Mesiac je vo Váhach a po zdravotnej stránke si dávame pozor na panvové orgány, zvlášť ľadviny, pijeme dostatok tekutín, potom driekovú oblasť chrbtice, nedvíhame v predklone ale s narovnaným chrbátom ťažké bremená.

Streda: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v sextile so Saturnom. Zameriame sa na športy, v ktorých sa využívajú najviac nohy. Turistika, cyklistika, rôzne loptové hry, beh na rôzne dĺžky. Vyhýbame sa vodným športom.

Štvrtok: Mesiac je o 8.29 v Škorpiónovi a tam je vládca Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na odkrývanie a poznávanie všetkého skrytého a neznámeho. Pozor na žiarlivosť a pomstychtivosť.

Piatok: Slnko vstupuje do znamenia Blížencov o 16.36 a Mesiac je v opozícii s Merkúrom, v sextile s Jupiterom a Plutom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr.

Sobota: Mesiac je v splne o 23.14 a o 20,48 vstupuje ku Strelcom. Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v opozícii so Slnkom a Venušou. Vládca Strelcov je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle, vplýva na cestovanie a poznávanie.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a Saturnom, v opozícii so Slnkom a Venušou a v kvadráte s Jupiterom a Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná aj vnútornú a vonkajšiu stranu a bedrové kĺby.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
máj 16, 2016 22:29 popoludní

 

 

Top