Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 16. - 22. 6. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Blížencov a do znamenia Raka vstupuje v sobotu na poludnie. Slnko je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý vstupuje do znamenia Blížencov v utorok. Jupiter je v znamení Raka a je v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna. Mars v znamení Váh je v opozícii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Saturn je v opozícii s Venušou v znamení Býka a Pluto je v kvadráte s Uránom a Neptún je v znamení Rýb. Mesiac ubúda, posledná štvrť je vo Štvrtok. Konštelácia praje mierovým aktivitám.

Pondelok: Mesiac je v znamení Vodnára a je v trigóne s Marsom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené nohy a preto nestojíme dlho na jednom mieste, odpočívame s nohami položenými vyššie. Vyhýbame sa operáciám kŕčových žíl.

Utorok: Merkúr vstupuje do znamenia Blížencov o 12.00 hod. má spiatočný pohyb. Mesiac je v trigóne s Merkúrom a Slnkom. Mesiac o 20.26 hod. vstupuje do znamenia Rýb. Tam vládne Neptún s Jupiterom vo vodnom živle.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom a po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, chodidlá, lymfatické žľazy, vyhýbame sa operáciám uvedených častí tela. Obuv musí byť pohodlná.

Štvrtok: Mesiac je v poslednej štvrti o 20.38 hod a je v trigóne s Jupiterom a Saturnom. Mesiac o 23.26 hod. vstupuje do znamenia Barana. Vládca znamenia je Mars s Plutom v ohnivom živle. Dodržujeme 24 hodinový pôst. Najvhodnejší šport je plávanie.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom a v kvadráte so Slnkom, Merkúrom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, obličaj a trávenie. Pozor na neprimeranú tvrdohlavosť a zaťatosť. Darí sa v športe.

Sobota: Slnko vstupuje do znamenia Raka o 12.15 hod. a Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v opozícii s Marsom a v kvadráte s Jupiterom a Plutom. V záhrade polievame hlavne pred východom Slnka a doprajeme rastlinám väčšie množstvo vody.

Nedeľa: Mesiac je o 5.03 hod. v znamení Býka a je v sextile so Slnkom a Merkúrom. Vládca znamenia Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na radosť zo života, lásku, umenie krásu a materiálnu sféru.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 15, 2014 23:46 popoludní

 

 

Top