Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 17. - 23. 2. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a do znamenia Rýb vstupuje v utorok. Slnko je v konjunkcii s Merkúrom a Neptúnom v znamení Rýb. Slnko je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna a je v trigóne s Marsom v znamení Váh. Urán je v znamení Barana a je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca, v kvadráte s Jupiterom v znamení Raka. Venuša v znamení Kozorožca je v konjunkcii s Plutom tiež v znamení Kozorožca. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v sobotu. Konštelácia podporuje nehmotnú a duchovnú sféru.

Pondelok: Mesiac je v znamení Váh o 19.22 hod. a je v trigone so Slnkom, Neptúnom a Merkúrom a v sextile so Saturnom. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na jemnosť a taktnosť.

Utorok: Slnko vstupuje o 18.59 hod. do znamenia Rýb. Mesiac je v kvadráte s Jupiterom a Plutom a v opozícii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a krížovú oblasť chrbtice. Pijeme dostatok tekutín.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v trigóne so Slnkom, Merkúrom a Neptúnom a v kvadráte s Venušou. Harmonická konštelácia podporuje aktivitu, šport, techniku, vzdelanie, kariéru, ale umelecká tvorba zaostáva.

Štvrtok: Mesiac o 4.33 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna a je v konjunkcii s Marsom, v trigóne s Neptúnom, Slnkom, Merkúrom a Jupiterom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle.

Piatok: Mesiac je v trigóne s Jupiterom, v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte s Merkúrom a v sextile s Plutom a Venušou. Konštelácia podporuje obchodnú činnosť s pozemkami a nehnuteľnosťami. Pozor na vzťahy so seniormi.

Sobota: Mesiac dosahuje poslednú štvrť o 18.15 hod. a je v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte so Slnkom i Neptúnom. Mesiac o 11.12 hod. vstupuje do znamenia Strelca, kde je vládca Jupiter, ktorý sa nachádza v ohnivom živle.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Uránom a v sextile s Merkúrom. Konštelácia podporuje cestovanie, zahraničie a dobrodružné výlety do prírody. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 17, 2014 03:03 dopoludnia

 

 

Top