Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 17. - 23. 8. 2015

Slnko je v znamení Leva v nedeľu vstupuje do znamenia Panny. Slnko je v konjunkcii s Venušou v Levovi a Jupiterom v Panne. Všetky tri planéty sú v trigóne s Uránom v Baranovi, v kvadráte so Saturnom v Škorpiónovi a v opozícii s Neptúnom v Rybách. Merkúr je v Panne a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a Mars je v Levovi. Mesiac v sobotu je v prvej štvrti a pribúda. Konštelácia prináša nedorozumenia, snahu vládnuť nad inými a presadzovanie svojich názorov.

Pondelok: Mesiac je o 22.23 hod. V znamení Váh a je v konjunkcii s Merkúrom a v trigóne s Plutom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na krásu, umenie a kultúru, spev, intelektuálnu tvorbu a taktnosť.

Utorok: Mesiac je v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, driekovú a krížovú časť chrbtice. Cvičíme jogu, kalanetiku a pilates kvôli chrbtu. Pijeme dostatok tekutín kvôli ľadvinám.

Streda: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v sextile s Venušou. V záhrade odrezávame prebytočné konáre, odstraňujeme suchý porast i trávu a upravujeme okolie aj skladovacie priestory.

Štvrtok: Mesiac je o 11.24 hod. V znamení Škorpióna, je v opozícii s Uránom, v sextile so Slnkom a Jupiterom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle, čo mu dáva zvýšenú citlivosť a silné pôžitkárstvo.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Marsom, v sextile s Plutom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na zápaly močového mechúra, chránime sa pred nákazou pohlavných orgánov aj na verejných kúpaliskách.

Sobota: Mesiac o 21.45 hod. dosahuje prvú štvrť a o 22.47 hod. vstupuje do znamenia Strelca. Mesiac je v sextile s Merkúrom, v kvadráte s Venušou, Slnkom a Jupiterom a v konjunkcii so Saturnom. Pozor na peniaze hrozí ich strata.

Nedeľa: Slnko vstupuje do znamenia Panny o 12.37 hod. a je v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte so Slnkom, Jupiterom a Venušou a v trigóne s Marsom. Vládca Strelcov je Jupiter, ktorý je v ohnivom živle a podporuje poznávanie i cestovanie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 17, 2015 23:08 popoludní

 

 

Top