Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 18. - 24. 4. 2016

Slnko v utorok vstupuje do znamenia Býka a je v konjunkcii s Uránom v Baranovi a v sextile s Neptúnom v Rybách. Neptún je v kvadráte s Marsom v Strelcovi. Mars je v konjunkcii so Saturnom v Strelcovi, Saturn je v kvadráte s Jupiterom v Panne a Jupiter je v opozícii s Neptúnom. Venuša a Urán sú v Baranovi a sú v konjunkcii. Pluto v Kozorožcovi je s nimi v kvadráte a Saturn v trigóne. Merkúr v Býkovi je v trigóne s Jupiterom a Plutom. Mesiac je v piatok v splne. Konštelácia stále vytvára výbušnú a nevyrovnanú atmosféru.

Pondelok: Mesiac je v Panne a je v konjunkcii s Jupiterom, v trigóne s Merkúrom a Plutom, v kvadratúre so Saturnom a v opozícii s Neptúnom. Nezaťažujeme tráviace ústrojenstvo mastným a ťažkým jedlom. Dbáme na dostatok pohybu a športujeme.

Utorok: Slnko vstupuje do znamenia Býka o 17.29 hod. a Mesiac do Váh o 13.24 hod. Slnko prináša silnejší vplyv materializmu, hmotného umenia, krásy a úžitku z nehnuteľností, budov, stavieb, záhrad a architektúry.

Streda: Mesiac je v opozícii s Uránom a Venušou a v sextile s Marsom a Saturnom. Vládca Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle, vplýva na umenie, krásu, poéziu, spev a hudbu tiež v nehmotnej forme.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii s Venušou, Uránom a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a driekovú časť chrbtice.

Piatok: Mesiac je v splne o 07.23 hod. a vstupuje do Škorpióna o 02.18 hod. Mesiac je v opozícii so Slnkom, v trigóne s Neptúnom a v sextile s Jupiterom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a dnes nezačíname nič nové.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Merkúrom a v sextile s Jupiterom a Plutom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené pohlavné orgány a močový mechúr. Vyhýbame sa operáciám daných orgánov a dbáme o zvýšenú hygienu.

Nedeľa: Mesiac je o 14.46 hod. v znamení Strelca a je v konjunkcii s Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, vzdelávanie a dobrodružné aktivity.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
apríl 18, 2016 15:18 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top