Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 18. - 24. 8. 2014

Slnko je v znamení Leva a v sobotu vstupuje do znamenia Panny. Je v trigóne s Uránom v znamení Barana, Venuša je v znamení Leva a je v konjunkcii s Jupiterom, ktorý je tiež v znamení Leva. Merkúr je v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom v znamení Rýb, Mars a Saturn sú v konjunkcii v znamení Škorpióna a Urán je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Mesiac ubúda. Konštelácia nepraje silovému riešeniu problémov a podporuje lásku, nehu a umenie.

Pondelok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, ramená a ruky. Nervový systém normalizuje meditácia, šport v prírode, výlety a turistika. Kolektív pôsobí liečivo.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom. V záhrade prevzdušníme konáre, zbierame zrelé plody, dávame do poriadku dielňu, pivnicu a skladové priestory. Maľujeme byt, natierame plot, dvere a záhradný nábytok.

Streda: Mesiac o 10.45 hod. vstupuje do znamenia Raka a je v sextile so Slnkom a v trigóne s Neptúnom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na citlivosť, rodinné vzťahy, súkromie a domácnosť.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Neptúnom, Marsom a Saturnom, v sextile s Merkúrom, v opozícii s Plutom, v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus. Pozor na splašenosť.

Piatok: Mesiac o 22.49 hod. vstupuje do znamenia Leva a je v trigóne so Saturnom a Marsom, v kvadráte s Uránom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na nadšenie, organizovanie a hrdosť.

Sobota: Slnko vstupuje do znamenia Panny o 6.45 hod. Je v konjunkcii s Jupiterom a Venušou, v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, cievy, tepny a krvný obeh. V prípade horúčav relaxujeme a nenamáhame sa.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Uránom, v konjunkcii s Venušou, v kvadráte s Marsom a Saturnom. Pri športovaní dávame pozor na prekročenie svojej fyzickej hranice, radšej cvičíme vytrvalostné techniky v miernejšom tempe.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 18, 2014 22:31 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top