Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 19. - 25. 10. 2015

Slnko je vo Váhach, v piatok vstupuje do Škorpióna a je v opozícii s Uránom v Baranovi. Merkúr vo Váhach je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. V Panne sú v konjunkcii Mars, Jupiter a Venuša a spolu sú v opozícii s Neptúnom v Rybách a v trigóne s Plutom. Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom. Mesiac je v prvej štvrti v utorok. Konštelácia vytvára jednostranné názory vzhľadom ku majetku na úkor duchovna.

Pondelok: Mesiac je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Merkúrom, v sextile s Neptúnom a v trigóne s Marsom, Jupiterom a Venušou. Po zdravotnej stránke sú ohrozené kosti, chrbtica a pokožka.

Utorok: Mesiac je v prvej štvrti o 22.31 hod. a je v trigóne s Marsom, Venušou a Jupiterom a v konjunkcii s Plutom. Najviac sa darí v práci a pri vybavovaní záležitostí v spojení so štátnou správou. Neoddychujte, ale radšej pracujte.

Streda: Mesiac je o 3.38 hod. vo Vodnárovi a je v trigóne s Merkúrom, v sextile so Saturnom a v kvadráte so Slnkom. Vládca Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na širokú verejnosť a je schopný meniť staré za nové.

Štvrtok: Venuša je v trigóne s Merkúrom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke sú ohrozené nohy, a preto sa vyhýbame neprimeranej záťaži, nestojíme nehybne na jednom mieste, odpočívame s nohami položenými vyššie.

Piatok: Slnko vstupuje do znamenia Škorpióna o 19.46 hod. Mesiac vstupuje do Rýb o 7.18 hod a je v konjunkcii s Neptúnom, v trigóne so Slnkom, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Venušou, Marsom a Jupiterom. Prejavuje sa precitlivelosť.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, Marsom a Venušou a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke sú najviac ohrozené lymfatické žľazy, prsty na nohách a priehlavkové kostičky. Kvety a rastliny dôkladne zalievame skoro ráno.

Nedeľa: Mesiac je o 7.22 hod. v znamení Barana a je v trigóne so Saturnom. Vládca znamenia Barana je Mars s Plutom, nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na schopnosť začínať všetko nové aj nevyskúšané. Zvýšená je tvrdohlavosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 19, 2015 02:48 dopoludnia

 

 

Top