Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 2. - 8. 6. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Blížencov a je v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb a v trigóne s Marsom v znamení Váh. Merkúr je v znamení Raka a je v sextile s Venušou, ktorá je v znamení Býka. Jupiter je v znamení Raka a je v kvadráte s Uránom v znamení Barana a v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna. Mars je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Pluto je v kvadráte s Uránom a Urán je v opozícii s Marsom. Mesiac dosahuje prvú štvrť vo štvrtok. Planéty podporujú fyzické aktivity napríklad športy a súťaženie.

Pondelok: Mesiac je od 3.43 hod. v znamení Leva a je v kvadráte s Venušou. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na emócie, citlivosť a rodinné spoločenstvá. Častejšie sa prejavuje nedochvíľnosť.

Utorok: Mesiac je v kvadráte so Saturnom, v sextile so Slnkom a v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a vyhýbame sa operáciám a zásahom do srdcovocievneho systému.

Streda: Mesiac je v znamení Panny o 16.20 hod. a je v sextile s Merkúrom a v trigóne s Venušou. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť, materializmus a oblasť služieb. V tento deň bude vládnuť tvorivosť vďaka Venuši dobre aspektovanej na Neptún.

Štvrtok: Mesiac dosahuje prvú štvrť o 22.39 hod. Je v trigóne s Venušou a Plutom a v kvadráte so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrubé a tenké črevo, jeme len ľahké, nemastné potraviny, ktoré dôkladne rozžujeme.

Piatok: Mesiac je v kvadráte so Slnkom a v sextile s Jupiterom a Saturnom. Doporučujú sa potraviny, ktoré kladne ovplyvňujú črevnú flóru napr. jogurt a kefír. Primeraný pohyb prechádzka alebo mierny poklus podporuje trávenie.

Sobota: Mesiac je o 4.01 hod. v znamení Váh, je v konjunkcii s Marsom a v kvadráte s Plutom a Merkúrom. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzaj sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie i krásu.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne so Slnkom, v kvadráte s Jupiterom a Plutom a v konjunkcii s Marsom, na Urán tvorí opozíciu. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim. Ovplyvnené sú ľadviny a krížová časť chrbtice.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 02, 2014 03:45 dopoludnia

 

 

Top