Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 20. - 26. 4. 2015

Od pondelka sa Slnko nachádza v znamení Býka. V znamení Býka je tiež Merkúr a Mars a obaja sú v konjunkcii a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a v kvadráte s Jupiterom v Levovi. Venuša v Blížencoch je v kvadráte s Neptúnom v Rybách, v sextile s Jupiterom a v opozícii so Saturnom v Strelcovi. Neptún je v kvadráte so Saturnom a Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom. Mesiac pribúda a prvú štvrť dosahuje v nedeľu. Konštelácia podporuje tvrdý materializmus a tvrdohlavosť.

Pondelok: Slnko vstupuje do znamenia Býka o 11.41 hod. Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v trigóne s Plutom. Vyhýbame sa operáciám krku, krčnej chrbtice a štítnej žľazy. Umiernene cvičíme a nepijeme studené nápoje.

Utorok: Mesiac o 1.28 hod. vstupuje do znamenia Blížencov a je v konjunkcii s Venušou, v kvadráte s Neptúnom, v opozícii so Saturnom a v sextile s Jupiterom. Vládca Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle.

Streda: Mesiac je v konjunkci s Venušou a v Blížencoch podporuje rozumové funkcie, pamäť, vnímanie, bystrosť a výrečnosť. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na plecia, ramená a ruky a oslabený je aj nervový systém.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do znamenia Raka o 6.25 hod. a je v trigóne s Neptúnom a v sextile so Slnkom. Vládca Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na citlivosť a jemnosť. Rodina a domácnosť je na prvom mieste.

Piatok: Mesiac je v sextile s Marsom, v opozícii s Plutom, v trigóne s Neptúnom a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, trávenie a metabolizmus. Pri emočných výkyvoch nejeme.

Sobota: Mesiac je v kvadráte so Slnkom a v trigóne so Saturnom a o 15.35 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Leva. Tam je vládca Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na nadšenie, netrpezlivosť a hrdosť.

Nedeľa: Mesiac je v prvej štvrti o 1.55 hod. a je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte so Slnkom a Marsom a v trigóne so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a tepny. Vyhýbame sa rozčuľovaniu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
apríl 21, 2015 00:52 dopoludnia

 

 

Top