Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 21. - 27. 11. 2016

Slnko je v Strelcovi v pondelok. Merkúr a Saturn sú v Strelcovi v konjunkcii, v sextile s Jupiterom vo Váhach, v kvadráte s Neptúnom v Rybách a v trigóne s Uránom v Baranovi. Venuša je v konjunkcii s Plutom a obe planéty sú v Kozorožcovi. Sú v kvadráte s Jupiterom a v sextile s Neptúnom. Mars je vo Vodnárovi. Urán je v opozícii s Jupiterom. Konštelácia vytvára túžbu po peniazoch a trvalom zabezpečení. Mesiac je v poslednej štvrti v pondelok.

Pondelok: Mesiac je v poslednej štvrti o 9.33 hod. a Slnko vstupuje do Strelca o 22.21 hod.. Mesiac vstupuje do Panny o 10.34 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v trigóne s Uránom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle.

Utorok: Mesiac je v opozícii s Neptúnom, v kvadráte s Merkúrom a Saturnom a v trigóne s Venušou a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na tráviaci a vyprázdňovací systém, hrubé a tenké črevo a pankreas i pečeň.

Streda: Mesiac je o 20.42 hod. v znamení Váh. Mesiac je v trigóne s Plutom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na kultúru, nehmotné umenie a krásu. Rodia sa budúci herci a umelci.

Štvrtok: Mesiac je v sextile so Slnkom a v trigóne s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, driekovú a krížovú časť chrbtice. Cvičíme spinálne cviky na chrbticu alebo jogu. Darí sa aj v technickej oblasti.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Marsom, v kvadráte s Venušou a Plutom a v sextile s Merkúrom a Saturnom. Darí sa v materiálnej sfére aj v športe. Vyhýbame sa prejedaniu a pôžitkárstvu.

Sobota: Mesiac o 9.02 hod. vstupuje do Škorpióna a je v opozícii s Uránom. Vládca Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na vnímavosť, žiarlivosť, pomstychtivosť, schopnosť odkrývať všetko ukryté.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a v kvadráte s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na močový mechúr a nákazu pohlavných orgánov. Primerane športujeme, meditujeme a nezameriavame sa len na seba.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
november 23, 2016 19:56 popoludní

 

 

Top