Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 21. - 27. 4. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Býka a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý vstupuje do znamenia Býka v stredu. Slnko a Merkúr sú v druhej polovici týždňa v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Jupiterom v znamení Raka a Plutom v znamení Kozorožca a v opozícii s Marsom v znamení Váh. Mars je v kvadráte s Plutom a Jupiterom. Venuša v znamení Rýb je v trigóne s Jupiterom a Saturnom v znamení Škorpióna. Mesiac sa zmenšuje a poslednú štvrť dosahuje v utorok. Planéty vytvárajú z celosvetového pohľadu silné napäťové väzby, môžeme očakávať nepriaznivé informácie o živelných pohromách alebo iných katastrofách. V zásade toto zoskupenie podporuje materialistické ale aj umelecké myslenie.

Pondelok: Mesiac je v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Uránom a Marsom a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. V záhrade odstraňujeme burinu.

Utorok: Mesiac je o 6.18 hod. v znamení Vodnára a dosahuje poslednú štvrť o 9.51 hod. Mesiac je v kvadráte so Slnkom a Merkúrom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na širokú verejnosť a dianie vo svete.

Streda: Merkúr vstupuje do znamenia Býka o 11.00 hod. Mesiac je v kvadráte so Saturnom, v trigóne s Marsom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená a nohy. Vyhýbame sa dlhému státiu a chodeniu.

Štvrtok: Mesiac je o 8.55 hod. v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a v sextile so Slnkom a Merkúrom. Vládca znamenia Rýb je Neptún a s Jupiterom v Rakovi, teda tiež nachádzajúcimi sa vo vodnom živle, bude prevládať veľká citlivosť a emocionálnosť.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a v trigóne s Jupiterom i Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na spodnú časť nôh, chodidlá, prsty na nohách, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy. Dbáme na pohodlné topánky.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a v trigóne so Saturnom. Mesiac vstupuje o 12.01 hod. do znamenia Barana, kde je vládca Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle. Vplývajú na nadšenie začínať nové veci.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a Jupiterom a v opozícii s Marsom. Chránime si hlavu pred prípadnými úrazmi i náhlymi zmenami počasia, lebo sú ohrozené čelo a jeho dutiny.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
apríl 21, 2014 22:30 popoludní

 

 

Top