Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 21. - 27. 7. 2014

Slnko vstupuje v utorok do znamenia Leva a je v konjunkcii s Jupiterom v znamení Leva a v kvadráte s Marsom, ktorý vstupuje v sobotu do znamenia Škorpióna. Merkúr je v znamení Raka a je v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna, v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Venuša je v znamení Raka, je v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb. Urán je v kvadráte s Plutom. Mesiac sa zmenšuje a nov dosahuje v nedeľu. Konštelácia prináša kladné prvky, náročnejší bude záver týždňa.

Pondelok: Mesiac je o 18.36 hod. v znamení Blížencov a je v sextile so Slnkom a Jupiterom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na rozum, vzdelanie a komunikáciu.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v sextile s Uránom. Slnko vstupuje do znamenia Leva o 23.41 hod. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ramená, ruky, pľúca a nervový systém. Vyhýbame sa operáciám daných orgánov.

Streda: Mesiac je v trigóne s Marsom. Je vhodná konštelácia pre náročnejšie športovanie, cibrenie tréningových spôsobov, zlepšovanie kondície a techniky. Týka sa to loptových hier, spoločenských aktivít i lietania.

Štvrtok: Mesiac je o 4.59 hod. v znamení Raka a je trigóne s Marsom, Saturnom a Neptúnom, v konjunkcii s Venušou a v opozícii s Plutom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na rodinnú súdržnosť.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Uránom, v konjunkcii s Merkúrom, v opozícii s Plutom a v trigóne so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus a vyhýbame sa citovým záležitostiam.

Sobota: Mesiac vstupuje do znamenia Leva o 16.55 a je v konjunkcii s Jupiterom, Slnkom a v kvadráte s Marsom. Prebieha kritická konštelácia, pozor na nehody, konflikty a hádky. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle.

Nedeľa: Mesiac dosahuje nov o 0.42 hod. a je v konjunkcii so Slnkom a v kvadráte so Saturnom. Kritická konštelácia pretrváva. Po zdravotnej stránke hrozia problémy so srdcom, krvným tlakom a krvácavosťou. Pozor na nehody a hádky.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 21, 2014 21:18 popoludní

 

 

Top