Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 22. - 28. 12. 2014

Slnko vstupuje do znamenia Kozorožca o 0.02 hod. a je v trigóne s Jupiterom v znamení Leva a v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Kozorožcovi. Venuša je v konjunkcii s Plutom. Obe planéty sú v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Slnko je v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn je v znamení Strelca od utorka a je v kvadráte s Neptúnom. Venuša, Pluto a Merkúr sú v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Mars je v znamení Vodnára. Mesiac je v pondelok v nove. Planetárna konštelácia vytvára náhle a neočakávané konflikty.

Pondelok: Mesiac je o 2.36 hod. v nove a o 2.25 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom a v sextile s Neptúnom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle, vplýva na tvrdohlavosť.

Utorok: Saturn vstupuje do znamenia Strelca o 18.00 hod. Mesiac je v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku, kosti a chrbticu. Dbáme na pravidelný zdroj vápnika a konzumujeme jogurt, oriešky i mak.

Streda: Vianočný Mesiac je v sextile so Saturnom a Mesiac o 3.52 hod. vstupuje do znamenia Vodnára. Vládca Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na revolúcie, zmeny a vzťah ku všetkému tajomnému.

Štvrtok: Vianočný Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená a nohy, a preto nezaťažujeme ich dlhým státím, odpočívame s nohami položenými vyššie než je hlava.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Rýb o 5.07 hod. a je v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a v sextile so Slnkom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom vo vodnom živle, vplýva na jemnosť a mimozmyslové vnímanie.

Sobota: Mesiac je v sextile so Slnkom, Plutom, Merkúrom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na lymfatické žľazy, prsty na nohách, priehlavkové kostičky a potrebujeme dobré topánky.

Nedeľa: Mesiac vstupuje do znamenia Barana o 7.35 hod. a je v trigóne so Saturnom, v kvadráte so Slnkom a Plutom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplývajú na pevnosť a tvrdohlavosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
december 22, 2014 04:45 dopoludnia

 

 

Top