Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 22. - 28. 6. 2015

Slnko je v znamení Raka a Mars vstupuje do Raka v stredu. Obe planéty sú v konjunkcii a sú v trigóne s Neptúnom v Rybách. V Blížencoch je Merkúr, ktorý je v kvadráte s Neptúnom. Urán v Baranovi je v trigóne s Jupiterom a Venušou a obe planéty sú v Levovi v konjunkcii. Saturn je na konci Škorpióna a Pluto je v Kozorožcovi. Mesiac pribúda a prvú štvrť dosahuje v stredu. Konštelácia stále vytvára unáhlenosť, netrpezlivosť, konflikty a nehody.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny a je v kvadráte s Merkúrom, v opozícii s Neptúnom a v trigóne s Plutom. Konštelácia po zdravotnej stránke vplýva na trávenie, žlčník, pankreas a tenké a hrubé črevo. Neprejedáme sa.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Darí sa v technických záležitostiach a na druhej strane nie je vhodné sa presadzovať fanatizmom, stavať vzdušné zámky a duchovno je v pozadí.

Streda: Mesiac je v prvej štvrti, Mars vstupuje do Raka o 16.00 hod. Mesiac je vo Váhach o 7.41 hod. a je v kvadráte so Slnkom a Marsom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Marsom a Slnkom, v trigóne s Merkúrom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim, ovplyvnené sú ľadviny a krížová oblasť chrbtice. Pozor pri dvíhaní ťažkých bremien.

Piatok: Mesiac je o 19.57 hod. v Škorpiónovi a je v trigóne s Marsom, v opozícii s Uránom a v sextile s Venušou a Jupiterom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na podozrievavosť a žiarlivosť.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Neptúnom, Slnkom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. Celková priaznivá konštelácia podporuje duchovno, náboženstvo, techniku aj šport.

Nedeľa: Mesiac je v kvadráte s Venušou, Jupiterom a v trigóne s Neptúnom. Dávame si pozor na pôžitkárstvo, nekupujeme zbytočnosti aj keď sa nám páčia, nepreháňame to so skrášľovaním okolia. A pozor na alkohol!

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 21, 2015 17:45 popoludní

 

 

Top