Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 22. - 28. 8. 2016

Slnko v pondelok vstupuje do Panny a je v trigóne s Uránom. Venuša, Merkúr a Jupiter sú v Panne v konjunkcii a sú v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Mars v Strelcovi je v konjunkcii so Saturnom a s nimi je v kvadráte Neptún v Rybách. Mesiac je vo štvrtok v poslednej štvrti. Konštelácia podporuje podnikateľov a obchodníkov.

Pondelok: Slnko vstupuje o 18.38 hod. do Panny a Mesiac o 23.19 hod. do Býka. Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v trigóne so Slnkom a Marsom a v kvadráte s Plutom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle. Dnešok praje zmenám.

Utorok: Mesiac je v trigóne so Slnkom. Znamenie Býka vplýva na hmotnú krásu a umenie a podporuje poľnohospodárstvo. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, hrdlo, štítnu žľazu, krčnú chrbticu a nosohltan.

Streda: Mesiac je o 1.40 hod. v znamení Blížencov. Mesiac je v trigóne s Venušou, Merkúrom, Jupiterom a Plutom a v sextile s Neptúnom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu.

Štvrtok: Mesiac je o 5.41 hod. v poslednej štvrti a je v opozícii s Marsom a Saturnom, v kvadráte so Slnkom a v trigóne s Venušou, Merkúrom a Jupiterom. Konštelácia podporuje obchodovanie, lásku a pôžitkárstvo.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom a Saturnom a v slabom kvadráte s Venušou, Merkúrom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nervový systém a ruky s ramenami. Vyhýbame sa stresom.

Sobota: Mesiac o 5.06 hod. vstupuje do Raka. Mesiac je v sextile so Slnkom a v kvadráte s Venušou, Merkúrom a Jupiterom. Vládca Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na jemnosť, citlivosť a príbuzenské vzťahy.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus. Neprejedáme sa. V záhrade polievame výdatne, najlepšie pred východom slnka.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
august 22, 2016 22:27 popoludní

 

 

Top