Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 22. - 28. 9. 2014

Slnko je v znamení Panny a v utorok vstupuje do znamenia Váh. Slnko je v konjunkcii s Venušou v znamení Váh. Venuša je v sextile so Saturnom v znamení Škorpióna a Merkúr je v znamení Váh. V nedeľu vstupuje do znamenia Škorpióna. Saturn je v kvadráte s Jupiterom v znamení Leva, Mars v znamení Strelca je v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb, Pluto v znamení Kozorožca je v kvadráte s Uránom v znamení Barana a Urán je v trigóne s Jupiterom. Mesiac dosahuje nov v stredu. Celková konštelácia spôsobuje sklon ku čiernym myšlienkam.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny a je v kvadráte s Marsom, v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, hrubé a tenké črevo. Potravu dôkladne, až jednu minútu žujeme.

Utorok: Slnko vstupuje do znamenia Váh o 4.28 hod. a tým sa začína jeseň. Mesiac je v konjunkcii s Venušou a Slnkom, v trigóne s Plutom a v sextile so Saturnom. Nastáva čas lásky, oddychu a pohody. Spory sa zjemňujú a spejú ku dohode.

Streda: Mesiac dosahuje nov o 8.13 hod. a je v konjunkcii so Slnkom. Mesiac vstupuje do znamenia Váh o 5.59 hod. a tam sa nachádza vo vzdušnom živle, vplýva na nehmotné umenie, krásu, tvorbu, lásku a taktnosť i diplomaciu.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii s Uránom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené ľadviny, driek a krížová časť chrbtice. Nedvíhame ťažké bremená v predklone, pijeme dostatok tekutín a cvičíme cviky na uvoľnenie chrbtice.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Škorpióna o 16.29 hod. a je v konjunkcii s Merkúrom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť, vnímavosť ale aj podozrievavosť a žiarlivosť.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nákazu získanú v bazénoch a vírivkách. Pozor na nechránený pohlavný styk. Ohrozený je aj močový mechúr.

Nedeľa: Merkúr vstupuje do znamenia Škorpióna o 1.00 hod. Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Jupiterom. Mesiac vstupuje o 0.50 hod do znamenia Strelca a tam je vládca Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 23, 2014 23:52 popoludní

 

 

Top