Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 23. - 29. 11. 2015

Slnko, Merkúr a Saturn sú v konjunkcii v Strelcovi a sú v sextile s Marsom vo Váhach a v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Venuša vo Váhach je v opozícii s Uránom v Baranovi a v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Jupiter je v Panne. Mesiac dorastá a spln dosahuje v stredu. Konštelácia prináša silnú snahu riešiť spoločenské problémy akýmkoľvek spôsobom.

Pondelok: Mesiac o 17.26 hod. vstupuje do znamenia Býka a je v opozícii s Venušou a v konjunkcii s Uránom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na hmotné umenie, krásu, architektúru apod.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Plutom a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krčné mandle, krk, krčnú chrbticu a štítnu žľazu. Pred chladom používame šál a nepijeme studené tekutiny.

Streda: Mesiac je o 18.15 hod. v znamení Blížencov a je v splne o 23.44 hod. Mesiac je v opozícii so Slnkom, Merkúrom a Saturnom a v trigóne s Jupiterom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii so Slnkom, Merkúrom a Saturnom a v trigóne s Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke sú najviac ovplyvnené ruky, ramená pľúca a nervový systém. Vyhýbame sa stresu.

Piatok: Mesiac vstupuje o 20.27 hod. do znamenia Raka, kde je vládca Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, je v kvadráte s Jupiterom, v trigóne s Venušou a v sextile s Uránom. Mesiac vplýva na jemnosť citlivosť a rodinnú súdržnosť.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Marsom, v opozícii s Plutom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus. Pri jedení naplníme tuhou potravou len tretinu žalúdka a tekutinou tiež tretinu.

Nedeľa: Mesiac je v sextile s Jupiterom, v kvadráte s Venušou a Uránom a v opozícii s Plutom. Kvety v izbe a rastliny dôkladne polievame skoro ráno najlepšie pri východe slnka. Riešime rodinné záležitosti a až potom spoločenské a pracovné.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 23, 2015 06:03 dopoludnia

 

 

Top