Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 24. 2. - 2. 3. 2014

Slnko sa nachádza v znamení je v konjunkcii s Neptúnom tiež v znamení Rýb a v trigone s Marsom v znamení Váh a Jupiterom v znamení Raka. Merkúr v znamení Vodnára a je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Venuša je v znamení Kozorožca a je v sextile so Saturnom a v kvadráte s Marsom. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Jupiterom. Jupiter je v opozícii s Plutom. Mesiac ubúda a v sobotu dosahuje nov. Planetárna konštelácia vyvára podmienky pre fanatizmus a oslabuje vôľu.

Pondelok: Mesiac vstupuje do znamenia Kozorožca o 14.52 hod. a je sextile so Slnkom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle. Vplýva na pevnosť trvanlivosť, pracovitosť a chladnokrvnosť.

Utorok: Mesiac je v strede znamenia Kozorožca a je v kvadráte s Uránom, v konjunkcii s Plutom a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. Vyhýbame sa soláriám inému ožarovaniu.

Streda: Mesiac je v znamení Vodnára o 15.57 hod. a je v konjunkcii s Venušou, v kvadráte s Marsom a v sextile so Saturnom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na vzbury a nespokojnosť.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a v kvadráte so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy a vyhýbame sa dlhému postávaniu, chôdzi i behu. Relaxujeme a odpočívame s nohami položenými vyššie než je hlava.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Rýb o 15.54 hod. a je v konjunkcii s Merkúrom a v kvadráte so Saturnom. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom. Nachádzajú sa vo vodnom živle, kde vplývajú na citlivosť a jemnosť.

Sobota: Mesiac dosahuje Nov o 9.02 hod. a je v konjunkcii s Neptúnom a v trigone s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na lymfatické žľazy a prsty na nohách, kupujeme len pohodlné topánky.

Nedeľa: Mesiac o 16.42 hod. vstupuje do znamenia Barana a je v trigone so Saturnom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na nadšenie, hrdosť až genialitu. Prejavuje sa nebojácnosť pred neznámym.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 23, 2014 23:59 popoludní

 

 

Top