Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 24. 3. - 30. 3. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Jupiterom v znamení Raka a v konjunkcii s Uránom v znamení Barana. Merkúr je v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom tiež v znamení Rýb a v trigóne s Jupiterom. Urán je v kvadráte s Plutom a Jupiterom a Jupiter je v opozícii s Plutom. Venuša je vo Vodnárovi a je v kvadráte so Saturnom a v trigóne s Marsom v znamení Váh. Neptún je v trigóne s Jupiterom. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v pondelok a nov v nedeľu. Konštelácia planét vytvára podozrievavosť, skryté nepriateľstvá a nespokojnosť.

Pondelok: Mesiac je v poslednej štvrti o 2.46 hod. a je v znamení Kozorožca v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Uránom a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na chrbticu a pokožku. Pozor na podvody a klamstvá.

Utorok: Mesiac o 23.39 hod. vstupuje do znamenia Vodnára kde je vládca Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle. Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v opozícii s Jupiterom. Negatívna konštelácia nepraje čestným osobám.

Streda: Mesiac v znamení Vodnára po zdravotnej stránke vplýva na kolená a nohy. Odpočívame v polohe s nohami položenými vyššie než je hlava. V priebehu dňa si vyberáme aktivity, pri ktorých nestojíme dlho na nohách a pohybujeme sa.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou, v trigóne s Marsom a v kvadráte so Saturnom. Darí sa v láske, v ovplyvňovaní širšej verejnosti na úkor dobrých vzťahov so staršími osobami. Šport a fyzický pohyb má celý deň zelenú.

Piatok: Mesiac o 1.11 hod. vstupuje do znamenia Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a v trigóne s Jupiterom. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom nachádzajúci sa vo vodnom živle a podporujúci intuíciu a podvedomé vnímanie.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a v trigóne s Jupiterom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, lymfatické žľazy a precitlivelosť. Nezveličujeme problémy! Viac relaxujeme a meditujeme.

Nedeľa: Mesiac o 20.45 hod. dosahuje nov a je o 3.54 hod. v znamení Barana. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto ktorý mu dáva geniálny vplyv. Nachádza sa v ohnivom živle a prejavuje sa tvrdohlavosťou.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 23, 2014 15:26 popoludní

 

 

Top