Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 25. - 31. 5. 2015

Slnko, Mars a Merkúr sú v znamení Blížencov v konjunkcii a v opozícii so Saturnom v Strelcovi a v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Venuša v Rakovi je v kvadráte s Uránom v Baranovi a v opozícii s Plutom v Kozorožcovi. Jupiter v Levovi je v trigóne s Uránom a Urán je v kvadráte s Plutom. Mesiac v pondelok dosahuje prvú štvrť. Konštelácia vyvoláva unáhlené obchodné praktiky a nehodovosť.

Pondelok: Mesiac je v prvej štvrti o 19.19 a o 10.12 vstupuje do Panny a je v kvadráte so Slnkom, Marsom Merkúrom a Saturnom. Vládca Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a pozor na dnešnú nepriaznivú konšteláciu.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Marsom, Merkúrom a Slnkom, v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pod žalúdočné orgány hrubé, tenké črevo a slinivku brušnú. Jeme striedmo.

Streda: Mesiac je o 32.42 hod. V znamení Váh a je v trigóne s Plutom, v sextile s Venušou. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle, vplýva na nehmotné umenie, intelektuálnu tvorbu apod.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne so Slnkom, Marsom a Merkúrom je to priaznivá konštelácia pre špekulácie. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim, ohrozené sú ľadviny a krížová časť chrbtice.

Piatok: Mesiac je v trigóne so Slnkom, Merkúrom a Marsom, v kvadráte s Plutom, v opozícii s Uránom a v sextile s Jupiterom. Bude sa dariť umeleckým aktivitám. Plánujeme skrášliť byt, návštevu kultúrneho podujatia apod.

Sobota: Mesiac o 11.34 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna kde je vládca Mars nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť, podozrievavosť, žiarlivosť vnímavosť schopnosť poznávať skryté veci.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Neptúnom, v sextile s Plutom, v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné nákazy, močový mechúr a bedrovú oblasť. Pozor na kúpanie vo verejných kúpaliskách.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 24, 2015 23:10 popoludní

 

 

Top