Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 25. - 31. 7. 2016

Slnko v Levovi je v trigóne so Saturnom v Strelcovi a Marsom v Škorpiónovi. Venuša a Merkúr sú v konjunkcii v Levovi a sú v trigóne s Uránom v Baranovi. Jupiter v Panne je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a Pluto je v sextile s Neptúnom v Rybách. Mesiac je v stredu v poslednej štvrti. Konštelácia podporuje športovcov a seniorov.

Pondelok: Mesiac je v Baranovi a je v trigóne so Slnkom a Saturnom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hlavu, čelo, obličaj a žalúdok. V záhrade dbáme o dostatok vlahy.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte so Slnkom a v trigóne s Venušou a Merkúrom. Mesiac o 17.37 hod. vstupuje do Býka, kde je vládca Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie i krásu.

Streda: Mesiac je v poslednej štvrti o 1.00 hod. a je v kvadráte so Slnkom, v sextile s Neptúnom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke je najviac ohrozené hrdlo, krk, mandle, nosohltan, štítna žľaza a krčná chrbtica. Uvedené orgány nechávame na pokoji.

Štvrtok: Mesiac je o 20.17 hod. v Blížencoch a je v kvadráte s Venušou a Merkúrom, v trigóne s Jupiterom a Plutom a v opozícii s Marsom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu i zbližovanie.

Piatok: Mesiac je v sextile so Slnkom, v kvadráte s Neptúnom a v opozícii so Saturnom. Po zdravotnej stránke sú najviac ohrozené ramená a ruky, pľúca a nervový systém. Potrebné je čo najviac sa vyhýbať stresu.

Sobota: Merkúr vstupuje do Panny o 20.00 hod. Mesiac je v znamení Raka o 23.09 hod. a je v sextile s Venušou a Uránom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť a jemnosť.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Neptúnom. V záhrade dbáme na dostatok vlahy, polievame najlepšie pred východom slnka. Po zdravotnej stránke sú ohrozené žalúdok a metabolizmus. Stravujeme sa zdravo a neprejedáme sa.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
júl 25, 2016 13:09 popoludní

 

 

Top