Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 25. - 31. 8. 2014

Slnko je v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom v znamení Rýb a v trigóne s Plutom v znamení Kozorožca. Merkúr je v znamení Panny a je v sextile s Marsom a Saturnom v znamení Škorpióna. Venuša je v znamení Leva a je v konjunkcii s Jupiterom v znamení Leva a v kvadráte s Marsom a Saturnom a v trigóne s Uránom v znamení Barana. Urán je v kvadráte s Plutom. Mesiac je v nove v pondelok. Konštelácia praje láske a prináša neobvyklé zážitky i udalosti.

Pondelok: Mesiac je v nove o 16.12 hod. Je v konjunkcii so Slnkom, v trigóne s Plutom, v opozícii s Neptúnom. Mesiac o 11.32 hod. vstupuje do znamenia Panny kde je vládca Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle, vplýva na oblasť služieb.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a Merkúrom, v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na vyprázdňovanie hrubého čreva, nezaťažujeme tráviaci trakt mastnými a ťažkými potravinami.

Streda: Mesiac o 23.54 hod. vstupuje do znamenia Váh a je v konjunkcii s Merkúrom. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle, vplýva na nehmotné umenie, krásu, zábavu a kultúrne podujatia.

Štvrtok: Mesiac je v sextile s Jupiterom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, krížovú, driekovú časť chrbtice. Ťažké bremená nedvíhame v predklone ale v podrepe pomocou stehenných svalov. pijeme dostatok tekutín.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v sextile s Venušou. V záhrade sa venujeme kvetom a skrášľujeme trávnik. V športe vynechávame silové techniky, uprednostníme šikovnosť a zručnosť.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a o 10.53 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Škorpióna, kde je vládca Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle vplýva na citlivosť a schopnosť postrehnúť to, čo je iným znameniam ukryté.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a Saturnom, v kvadráte s Jupiterom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány, dbáme na hygienu a oslabený je aj močový mechúr.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 25, 2014 15:38 popoludní

 

 

Top